خانه / دسته‌بندی نشده / مشکل اعزام تیم زنان پالایش نفت به اردن حل شد

مشکل اعزام تیم زنان پالایش نفت به اردن حل شدبه گزارش ایرنا، وی امروز به خبرنگار ایرنا گفته بود در صورت اعزام نشدن این تیم به اردن برای شرکت در رقابتهای غرب آسیا، جریمه 50 هزار دلاری «فیبا» در انتظار باشگاه خواهد بود.
شجاعی روز دوشنبه بر اساس اعلام سایت خبری وزارت ورزش و جوانان، با بیان اینکه مشکل پیش آمده برای این تیم مرتفع شده است، گفت: از 2 ماه پیش به تیم های حاضر در مسابقات بسکتبال زنان باشگاه های غرب آسیا تمام موارد ابلاغ شده بود.
وی در خصوص مشکل پیش آمده برای تیم زنان پالایش نفت آبادان قبل از اعزام به مسابقات باشگاه های غرب آسیا اظهار کرد: لحظه اول که این مشکل پیش آمد بلافاصله فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش را در جریان قرار دادیم.
نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال ادامه داد: به صورت موازی رامین طباطبایی رییس فدراسیون هم از چین با محمد رضا داورزنی معاون وزیر ورزش تماس گرفت و با رایزنی هایی که انجام شد این مشکل حل گردید. اما تا زمان رفع مشکل؛ دیگر پرواز تیم آبادان از دست رفته بود و بازیکنان بعد از معطلی در فرودگاه به دلیل پیدا نشدن بلیط جایگزین به خانه هایشان بازگشتند.
شجاعی افزود: امروز هم از صبح محمدیان و داورزنی پیگیر امور بودند تا هم آسیب روحی بازیکنان را جبران کنیم هم بلیط جایگزین برای اعزام تیم تهیه شود که خوشبختانه با پیگیری های مکرر رییس فدراسیون این مورد حل شد و تیم پالایش نفت آبادان امشب به مسابقات اعزام می شود.
نایب رییس فدارسیون بسکتبال در خصوص استراحت کم تیم و انجام مسابقه بلافاصله بعد از رسیدن به اردن گفت: خوشبختانه با رایزنی هایی که رییس فدراسیون بسکتبال در چین داشت برنامه بازی ها را عوض کردند و با توجه به سه تیمی بودن گروه، مقرر شد تیم پالایش نفت آبادان روز اول استراحت داشته باشد.
شجاعی در پایان تاکید کرد: نمی دانم مشکل کجا بود که از سفر تیم آبادان ممانعت به عمل آمد اما ما 2 ماه قبل همه شرایط را به تیم ها اعلام کردیم و رجیستر را انجام داده بودیم. انتظار می رفت باشگاه ها دقت بیشتری داشته باشند تا این مشکلات پیش نیاید. بدون شک اگر اقدام به موقع فدراسیون بسکتبال و وزارت ورزش نبود لطمه بزرگی به اعتبار بسکتبال ایران می خورد.
رقابت های بسکتبال زنان غرب آسیا با حضور هفت تیم از کشورهای ایران، لبنان، فلسطین و اردن از فردا (سه شنبه) تا 26 فروردین ماه به میزبانی امان پایتخت کشور اردن برگزار می شود.
ورزشی **1528**1597انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.