خانه / دسته‌بندی نشده / معاون وزیر ورزش وجوانان:منابع مستندسازی دارایی های ورزش وجوانان تامین شد

معاون وزیر ورزش وجوانان:منابع مستندسازی دارایی های ورزش وجوانان تامین شدبه گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وزارت ورزش وجوانان؛ ژاله فرامرزیان در سمینار رئیسان حقوقی و املاک ادارات کل این وزارتخانه از برخی رویه ها در مسائل حقوقی و قضایی انتقاد کرد و افزود: که باید با اصلاح برخی قوانین توسط قوه قضائیه از این شیوه جلوگیری شود.
وی گفت: یکی از مهم ترین مسائل پیش روی ما نبود مستندسازی اموال و املاک مجموعه ورزش و جوانان بوده که این الزامی گریزناپذیر است و در این نشست و در رویه ای دقیق باید مشخص شود که این مهم در چه تاریخی به اتمام خواهد رسید.
معاون وزیر ورزش وجوانان ادامه داد: اکنون منابع تامین مستندسازی فراهم شده است و از رئیسان حقوقی و املاک ادارات کل ورزش و جوانان استان ها توجه به این موضوع را خواستار شدیم.
فرامرزیان فرایند اقدامات حوزه حقوقی را غیرشفاف عنوان کرد و افزود: این امر به هماهنگی ،همفکری نیاز دارد که رئیسان حقوقی ادارات کل هرچه سریع تر در ارتباط با شفاف سازی و مکانیزه شدن این فرایند اقدام کنند.
وی مکانیزه شدن این فرایند را جلوگیری از فساد حداقلی دانست و گفت: ما نیز برای به روز رسانی و قابلیت دسترسی آزاد تمام تلاش خود را می کنیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250 **1569انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.