خانه / دسته‌بندی نشده / معرفی اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی فیلم

معرفی اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی فیلمبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا از سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، محمدمهدی حیدریان معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان امور سینمایی اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی را منصوب کرد.
بهمن حبشی، محسن علی اکبری، رضا مقصودی، عبدالله اسفندیاری، حسن بشکوفه، سعید رجبی‌فروتن و اسماعیل عفیفه به عنوان اعضای جدید شورای پروانه ساخت آثار ویدیویی معرفی شدند.
همچنین مهدی فرجی، بهروز مفید، محمد درمنش، فرشید سعیدی، رضا ایرانمنش، سعید رجبی‌فروتن و اسماعیل عفیفه نیز به عنوان اعضای جدید شورای پروانه نمایش خانگی معرفی شدند.
عصر دیروز یک شنبه جلسه معارفه اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی در سازمان سینمایی با حضور محمدمهدی حیدریان، ابراهیم داروغه‌زاده معاون ارزشیابی و نظارت و حسین پارسایی مدیرکل دفتر نمایش خانگی برگزار شد.
در این جلسه حیدریان رییس سازمان امور سینمایی با اشاره به اهمیت و فراگیری روزافزون فضای سایبری در آینده گفت: نمایش خانگی اصلی‌ترین عهده‌دار فضای آتیه فرهنگی است و ما هرچه بیشتر در این حوزه با برنامه و هدف مشخص پیش برویم حق بیشتری از سهم فرهنگ در جامعه را ادا کرده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه با پیشرفت علم امکان اعمال نظارت به شکل منفعل در حالت فعلی امکان پذیر نخواهد بود، تاکید کرد: ما فرصتی داریم که بتوانیم سهمی را در بازار تصویر و تولیدات تصویری برای خود تعریف کنیم تا در آینده نزدیک که حضور نظارتی ما به حداقل تأثیر خودش می‌رسد در پناه دو شرط حیاتی کثرت تولیدات متنوع و جذاب در حوزه فرهنگی و ارزشی خود، بخشی از خاطره‌سازی‌های نسل‌های بعدی را انجام دهیم.
حیدریان عنوان کرد: امروز نقش سینمای خانگی بسیار بیشتر از نقش سالن‌های سینما است، هرچند سینما هم تأثیر خودش را دارد اما با توجه به مقایسه آمار مخاطبان، تاثیر نمایش خانگی از نظر فرهنگی بسیار بیشتر از سینما است.
فراهنگ**9246**1823 خبرنگار: علیرضا مرادی** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.