خانه / دسته‌بندی نشده / ملی پوشان ایران در مرحله حذفی اسنوکر آسیا 2 پیروزی کسب کردند

ملی پوشان ایران در مرحله حذفی اسنوکر آسیا 2 پیروزی کسب کردندبه گزارش ایرنا، مرحله حذفی رقابت های آسیایی اسنوکر بعد از ظهر امروز از ساعت 19 در سالن ورزشی صدرای تبریز پیگیری شد که طی آن سیاوش مزینی با برتری 4 بر صفر در مقابل محمد لب آبی هم تیمی خود به پیروزی رسید؛ مزینی فردا پنجشنبه به مصاف ‘بابر مسیح’ از پاکستان می رود.
همچنین در بازی همزمان علیرضا خداپرست، دیگر ملی پوش کشورمان، نیز موفق شد با نتیجه 4 بر یک در مقابل ‘آیونگ فیو’ از کشور میانمار به پیروزی دست یابد تا فردا در بازی بعدی در مقابل احسان حیدری نژاد از ایران قرار گیرد.
فردا پنجشنبه در ادامه مرحله حذفی مسابقات آسیایی اسنوکر در تبریز، امیر سرخوش، ملی پوش کشورمان، مقابل ‘صالح محمد’ از افغانستان و علی قره گوزلو، دیگر بازیکن تیم ملی ایران، به مصاف ‘مالکیت سینک’ از کشور هند خواهند رفت.
از هشت بازیکن تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی اسنوکر در تبریز 6 بازیکن جواز ورود به مرحله حذفی را دریافت کرده بودند که بعد از بازی های امروز این تعداد به پنج نفر کاهش یافت.
فردا پنجشنبه هم با برگزاری یک دیدار دیگر هم تیمی بین علیرضا خداپرست و احسان حیدری نژاد از تیم ملی اسنوکر کشورمان، این تعداد به چهار نفر کاسته خواهد شد.
از مجموع 22 بازیکن راه یافته به مرحله حذفی مسابقات آسیایی اسنوکر در تبریز تعداد 6 نفر را اسنوکربازان ایران تشکیل می دادند.
سی و چهارمین دوره رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018 از شانزدهم تا بیست و دوم اردیبهشت ماه با حضور کشورهای ایران، قطر، تایلند، پاکستان، هنگ کنگ، فلسطین،عراق، میانمار، هند و افغانستان در سالن ورزشی صدرای تبریز در حال برگزاری است.
9853/518انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.