خانه / دسته‌بندی نشده / ملی پوش ایرانی: سطح مسابقات اسنوکر آسیا بالاست

ملی پوش ایرانی: سطح مسابقات اسنوکر آسیا بالاستبه گزارش ایرنا، سیاوش مزینی چهارشنبه شب پس از پیروزی مقابل محمد لب آبی، هم تیمی خود، افزود: این مسابقات از سطح بالاتری نسبت به دوره های قبلی برخوردار بوده و نکته مهم در این رقابت ها حضور برترین های آسیاست.
وی اظهار کرد: من وقتی به اسامی شرکت کننده ها نگاه می کردم، با نام های معروفی برخورد کردم که حداقل 20 نفر از آنها دارای مقام آسیایی وجهانی هستند و حتی مجوز حضور در سطح برترین های جهان را در ویترین افتخارات شان دارند.
وی اضافه کرد: بسیار خوشحال هستم که آقای کوتاری، مربی قبلی خودم، و بازیکنانی را که قبلا با آنها ارتباط نزدیکی داشتم، برای بار دیگر در این مسابقات از نزدیک ملاقات می کنم .
مزینی همچنین در ارتباط با میزبانی ایران در مسابقات جهانی اسنوکر گفت: ما در سال 2011 میزبان مسابقات جهانی اسنوکر بودیم وحالا با ورود دوباره حامیان مالی (اسپانسرها) می توانیم به گرفتن میزبانی های بیشتر امیدوار باشیم.
وی در پایان هم در خصوص برترین بازیکنان این دوره از رقابت ها اظهار کرد: از نظر بنده تاناوات از کشور تایلند، بابر مسیح از پاکستان و امیر سرخوش و احسان حیدری نژاد از ایران برترین های این دوره هستند؛ البته علی قره گوزلو هم می تواند پدیده این دوره از رقابت های آسیایی اسنوکر در تبریز لقب بگیرد.
سی و چهارمین دوره رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018 از شانزدهم تا بیست و دوم اردیبهشت ماه با حضور کشورهای ایران، قطر، تایلند، پاکستان، هنگ کنگ، فلسطین،عراق، میانمار، هند و افغانستان در سالن ورزشی صدرای تبریز در حال برگزاری است.
از مجموع 22 بازیکن راه یافته به مرحله حذفی مسابقات آسیایی اسنوکر در تبریز 6 نفر ملی پوشان کشورمان بودند که امروز یکی از آنان حذف شذ.
9853/518انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.