خانه / دسته‌بندی نشده / مهاجم سنگالی استقلال:بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم

مهاجم سنگالی استقلال:بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیممامه تیام پس از برد یک برصفر استقلال درشهرآورد هشتاد وششم با بیان این مطلب درجمع خبرنگاران،افزود: درنیمه نخست، بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشته و یک گل از حریف پیش افتادیم و با پیروزی به رختکن رفتیم.
وی افزود: درنیمه دوم نیز سعی کردیم حملات بر روی دروازه تیم پرسپولیس را ادامه داده و در کنار آن بازی را کنترل کنیم که موفق نیز بودیم.
مهاجم سنگالی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: از اینکه هواداران از پیروزی مقابل پرسپولیس خوشحال شدند خرسند شده و امیدوارم این روند موفقیت در استقلال ادامه داشته باشد.
مامه تیام درباره دیدارهای آینده تیمش نیز اظهار داشت:بازی های سختی در لیگ قهرمانان آسیا داریم و در نظر داریم درآن جام نیز موفق باشیم.
وی درباره جو و فضای ورزشگاه آزادی درشهرآورد هشتاد و ششم نیز گفت:برای اولین بار است که در چنین فضایی و مقابل این تعداد تماشاگر قرارگرفتم و این شرایط برایم خیلی جالب بود.
شهرآورد هشتاد و ششم در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15:45 با حضور بیش از 80 هزار نفر و در مقابل چشمان جیانی اینفانتینو در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
در این دیدار سنتی و حساس فوتبال باشگاهی ایران استقلال با گل دقیقه 44 وریا غفوری به پیروزی رسید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی.**9144 **9029** 1701انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.