خانه / دسته‌بندی نشده / نابغه تنیس روی میز همدان مسافر رقابت های جهانی شد

نابغه تنیس روی میز همدان مسافر رقابت های جهانی شدزهره ابوطالبیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر اساس تصمیم فدراسیون تنیس روی میز کشورمان ، شیما صفایی در اردیبهشت ماه سال جاری برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک 2018 جوانان و تورهای بین المللی به کشورهای تایلند و اسلواک اعزام می شود.
وی اضافه کرد: رقابت های انتخابی المپیک جوانان در بخش دختران هفدهم اردیبهشت ماه امسال در تایلند برگزار می شود و شیما صفایی تنها نماینده کشورمان در این پیکارها است.
ابوطالبیان بیان کرد: همچنین طبق تقویم بین المللی، تور جهانی نوجوانان و جوانان از 19 تا 23 اردیبهشت سال جاری به میزبانی کشور تایلند برگزار خواهد شد که شیما صفایی در این پیکارها نیز حضور می یابد.
شیما صفایی یکی از نابغه های تنیس روی میز کشور به شمار می رود و مهرماه سال قبل در رقابت های تور ایرانی بانوان بزرگسالان کشور به عنوان فنی ترین بازیکن شناخته و معرفی شد.
وی با وجود اینکه در رده سنی نوجوانان قرار دارد، در رقابت با بزرگسالان توانست حریفان خود را شکست دهد و در فینال برابر ندا شهسواری بانوی المپیکی کشورمان 4 بر 2 شکست خورد و دوم شد.
موفقیت چشمگیر این بازیکن موجب حمایت فدراسیون و دادن لقب نابغه تنیس روی میز به وی شد.
2087/7520انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.