خانه / دسته‌بندی نشده / نادر دست نشان: صبرم به سر رسیده و استعفا می دهم

نادر دست نشان: صبرم به سر رسیده و استعفا می دهمبه گزارش خبرنگار ایرنا نادر دست نشان غروب یکشنبه در نشست خبری پس از تساوی تیمش در برابر نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: اگرچه در این بازی اشتباهات داوری تاثیرگذار نبود، اما سوت های داور همه را عصبی کرد و در رابطه با بازی امروز هیچ صحبتی ندارم چرا که در هفته های اخیر به کرات ملوانان از اشتباهات فاحش و تاثیرگذار داوری ضربه خورده اند.
وی با اشاره به اینکه کمک داور بازی در میدان به من توهین کرده، افزود: وقتی داور جوانی در بازی به من توهین کرده و مرا تهدید می کند و کاری از دستم بر نمی آید ، چاره ای جز کنار کشیدن ندارم و از همه عذرخواهی می کنم .
دست نشان ادامه داد: در تمام مدت حضورم در ملوان ، با همه نداری و سختی های این تیم ساختم و برخلاف شایعات متعدد در خصوص دریافتی هایم، باید بگویم که من تنها از این باشگاه 131 میلیون تومان دریافت کرده ام و این درحالیست که پیشنهادات متعددی از سایر تیم ها داشتم ولی من عاشق ملوان بوده و هستم.
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تمامی شکست ها و عدم موفقیت های مربوط به تیم را برعهده می گیرم، گفت: امسال می توانستیم صعود کنیم ولی مشکلاتی مانع از آن شد چرا که تیم ملوان بندرانزلی با این هواداران عاشق ، لیاقت حضور در جایگاه های بالای لیگ برتر را دارد اما متاسفانه هیچ گونه حرکت مثبت مدیریتی در این تیم وجود ندارد.
دست نشان با اشاره به سوء استفاده های صورت گرفته با دعوت از او در مراسم گلریزان برای کمک مالی به تیم ملوان افزود: مبلغ قابل توجهی پول در گلریزان برای ملوان جمع شد اما معلوم نیست چه شد و باید بگویم من از همسر و فرزندم خجالت می کشم.
وی با اشاره به اینکه برنامه ها و طرح های ارائه شده از جانب من توسط باشگاه انجام نشده، تاکید کرد: نادر دست نشان با برنامه هایی که به تیم های مختلف ارائه داد، توانست نتایج قابل قبولی کسب کرده و موفق باشد و اگر برنامه هایم انجام نشود، من به چه دردی می خورم .
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به جذب نشدن هفت بازیکن به دلیل مشکلات مالی موجود در باشگاه ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: ثابت کردم که به خاطر عشق به ملوان به این تیم آمدم اما الان که هیچ گونه شرایطی برایم فراهم نیست، ماندن را جایز نمی دانم و از همه هواداران عذرخواهی می کنم .
به گزارش خبرنگار ایرنا در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور(جام آزادگان) تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی میزبان نفت مسجد سلیمان بود که در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک در مقابل میهمانش متوقف شد.
2007 /7471انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.