خانه / دسته‌بندی نشده / نبرد تماشایی لیورپول و تاتنهام برنده نداشت

نبرد تماشایی لیورپول و تاتنهام برنده نداشتبه گزارش ایرنا، یکشنبه شب در حساس ترین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر جزیره، لیورپول در ورزشگاه «آنفیلد» از تاتنهام پذیرایی کرد که این بازی زیبا با تساوی به پایان رسید.
لیورپول در این دیدار خانگی شروعی رویایی داشت و در همان دقیقه نخست با ضربه «محمد صلاح» ستاره مصری خود به گل دست یافت.
درحالی که انتظار می رفت سرخپوشان آنفیلد با حمایت تماشاگران خود و پس از این گل شرایط ایده آلی داشته باشند؛ اما در ادامه تاتنهام به طور کامل بر توپ و میدان تسلط پیدا کرد.
بازی روان تاتنهام در نیمه دوم سبب شد تا شاگردان «یورگن کلوپ» در لیورپول به طور کامل به لاک دفاعی فرو بروند.
در دقیقه 80 «وانیاما» هافبک تاتنهام که تنها لحظاتی از حضورش در میدان می گذشت با شوتی استثنایی و غیرقابل مهار، گل تساوی را به ثمر رساند.
در ادامه و در دقیقه 85 تاتنهام به یک پنالتی مشکوک رسید که ضربه «هری کین» مهاجم نامدار تاتنهام را «کاریوس» دروازه بان لیورپول به خوبی مهار کرد.
در دقیقه 90 «محمد صلاح» مهاجم خوش تکنیک لیورپول با حرکتی دیدنی، سه مدافع تاتنهام را از پیش روی برداشت و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه 93 بازهم تاتنهام به یک پنالتی مشکوک دیگر رسید و این بار کمک داور اول به داور اعلام کرد که برای مهیمان خطای پنالتی اعلام کند.
«هری کین» بازهم پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد تا گل تساوی را به ثمر برساند.
در نهایت این جدال خاطره انگیز با تساوی دو بر دو به اتمام رسید تا لیورپول با 51 امتیاز در رتبه سوم باقی بماند و تاتنهام نیز 49 امتیازی شد.
شبک**ورزشی**3783**1392**انتشار: ابوالفضل بابایی
خبرنگار: امیر میرزاییانانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.