خانه / دسته‌بندی نشده / نتایج قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام شد

نتایج قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام شدبه گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، حجت الاسلام محمدرضا فقیهی گفت: قرعه کشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.
وی افزود: دانشگاهیانی که برای اعزام به عتبات ثبت‌نام کردند، می‌توانند با مراجعه به لینک اعلام نتایج در سایت لبیک و با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه‌کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: ثبت‌نام از متقاضیان تشرف به عتبات دانشگاهیان از 25 آذر ماه در سایت لبیک آغاز و تا هفتم دی ماه ادامه داشت و در این مدت بیش از 95 هزار نفر از دانشگاهیان برای اعزام به عتبات در سایت لبیک ثبت‌نام کردند.
وی گفت: پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام شده اند که اسامی آنها در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده است. همچنین به پذیرفته شدگان به صورت پیامکی اطلاع رسانی خواهد شد.
فقیهی افزود: زائران اصلی و ذخیره باید بعد از مشاهده نتایج، نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود در سایت لبیک اقدام و مدارک خواسته شده را آماده کرده و به شوراهای استانی خود تحویل دهند.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:در هجدهمین دوره از عتبات دانشگاهیان که از یکم بهمن آغاز خواهد شد، 17 هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به سفر عتبات اعزام می‌شوند.
فراهنگ ** 9187 ** خبرنگار: حمیدرضا بازگشا * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.