خانه / دسته‌بندی نشده / نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان جام رمضان گیلان مشخص شد

نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان جام رمضان گیلان مشخص شدبه گزارش خبرنگار ایرنا، در این دوره از مسابقات 40 ورزشکار از شهرهای مختلف استان گیلان در رشته های ریکرو و کامپوند و در دو بخش بانوان و آقایان در سالن ورزشی کارگران رشت با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها و در بخش ریکرو مردان، حمیدرضا واقع طلب از رشت با برتری برابر رقبای خود عنوان قهرمانی مسابقات جام رمضان گیلان را از آن خود کرد.
همچنین امیرحسین خسروپور از بندرانزلی در مکان دوم قرار گرفت و مهرداد ذکریاپور از رشت نیز عنوان سوم رقابت های تیراندازی با کمان جام رمضان گیلان را کسب کرد.
در تیراندازی با کمان بخش ریکرو بانوان نیز ، فائقه پهلوان از رشت عنوان قهرمانی جام رمضان گیلان را تصاحب کرد، زهرا کوشا و معصومه فرصتی هر دو از رشت به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
در رشته کامپوند مردان نیز، رامون رحیمی پور از رشت قهرمان شد، فرشاد عظیمی از تالش عنوان دوم را کسب کرد و امیر ابوالحسنی از رشت به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابتها ، به نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان جام رمضان استان گیلان حکم قهرمانی و جوایزی اهداء شد.
7285 /6030انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.