خانه / دسته‌بندی نشده / نماینده سنندج قهرمان لیگ پهلوانی و زورخانه ای جوانان شد

نماینده سنندج قهرمان لیگ پهلوانی و زورخانه ای جوانان شدبه گزارش روز سه شنبه ایرنا از فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این رقابت ها در 3 روز از 8 تا 10 بهمن ماه با عنوان جام ستارگان در ایام گرامیداشت دهه فجر در سالن شهدای هفتم تیر و زورخانه ملی شهید فهمیده تهران برگزار شد.
بر همین اساس تیم های حاضر در این رقابت ها در سه مرحله رقابت در رشته های تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی (چرخ تیز، چرخ چمنی، کباده، میل بازی و سنگ)،کشتی پهلوانی (5 وزن 55 تا 60، 70، 80، 90، به اضافه 90 تا 110 کیلوگرم) و هنر مرشدی، نتایج زیر به دست آمد.
در مرحله اول تیم شهید شکوهی سنندج 10 بر 4 تیم استان خراسان رضوی را شکست داد و تیم استان یزد نیز 9 بر 8 استان مازندران را مغلوب کرد.
در مرحله دوم جوانان استان خراسان رضوی 8 بر 6 جوانان استان یزد را مغلوب کردند و شهید شکوهی سنندج نیز 12 بر 2 تیم استان مازندران را شکست داد.
در مرحله سوم و پایانی تیم استان خراسان رضوی 11 بر 2 مازندران را شکست داد و شهید شکوهی سنندج 11 بر 4 تیم استان یزد از پیش رو برداشت.
بنابراین تیم شهید شکوهی سنندج (نماینده هیات پهلوانی و زورخانه ای استان کردستان) با 3 برد و 33 امتیاز به عنوان قهرمان و ستاره لیگ پهلوانی و زورخانه ای جوانان کشور انتخاب شد.
تیم استان خراسان رضوی نیز با 2 برد و یک باخت و 23 امتیاز به عنوان مقام دوم دست یافت و تیم استان یزد با یک برد و 2 باخت و 19 امتیاز مقام سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.
ورزشی(1)**1379انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.