خانه / دسته‌بندی نشده / نمره 17 خسروی وفا به مدیریت 30 ساله خود در فدراسیون جانبازان و معلولان

نمره 17 خسروی وفا به مدیریت 30 ساله خود در فدراسیون جانبازان و معلولانبه گزارش ایرنا؛ محمود خسروی وفا روز دوشنبه پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و معلولان و پایان دوران مدیریتش در این فدراسیون که با گذشت بیش از سه دهه همراه بود در گفت و گو با خبرنگاران درباره عملکرد خود،گفت: به عملکردم در این فدراسیون نمره 17 و در کمیته ملی پارالمپیک نمره 12 می دهم.
وی درخصوص برگزاری مجمع فدراسیون جانبازان و معلولان، افزود: امروز مجمع بسیار فوق العاده ای برگزار شد و اعضا به فرد شایسته ای برای هدایت این فدراسیون رای دادند.
خسروی وفا با بیان اینکه دراین سال ها تلاش کردیم افتخارات خوبی در ورزش جانبازان و معلولان درعرصه های مختلف کسب کنیم،اظهار داشت: دراین سال ها افتخارات ارزنده ای کسب شد اما معتقدم نباید نسبت به این موضوع اظهار خرسندی کنیم.
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان با اشاره به اینکه کارهای زیادی در طول این مدت در این فدراسیون صورت گرفته است،اظهارداشت: تلاش کردیم درفدراسیون یک کار تیمی و ملی انجام دهیم و براین اساس تمام اقدامات به صورت گروهی و ملی برگزار شد و این شرایط به کسب نتایج خوب درعرصه های آسیایی و جهانی منجر شد.
وی درباره برخی انتقادات مطرح شده در مجمع امروز که از سوی تعدادی از نامزدها مطرح شد،افزود:این اعتراضات و انتقادها طبیعی است، دریک ماه گذشته تلاش شد مقدمات برگزاری خوب این انتخابات را فراهم کنیم و در این مسیر از هیچ نامزدی حمایت نکردیم چرا که هدف ما انتخاب بهترین گزینه از سوی اعضا بوده است.
رییس سابق فدراسیون جانبازان و معلولان درباره وجود برخی مشکلات مالی و به تعویق افتادن برخی اردوها به دلیل تامین نشدن منابع بودجه ای نیز گفت: با توجه به کمبود بودجه و مشکلات مالی سعی کردیم با برگزاری اردوها بار مالی به این فدراسیون تحمیل نکنیم اما اکنون اردوها درحال برگزاری است و مشکلی دراین بین نیست.
خسروی وفا گفت: پس از سه دهه فعالیت دراین فدراسیون اکنون احساس سبکی می کنم زیرا همواره به دلیل مسئولیت سنگینی که داشتم دغدغه فعالیت دراین عرصه فشار زیادی به من وارد می کرد، اما اکنون احساس می کنم سبک شده ام و دیگر دغدغه ای ندارم.
وی ادامه داد: خوشبختانه این فدراسیون از نگاه رسانه ها و وزارت ورزش درگروه فدراسیون های برتر معرفی شده است و امیدوارم رییس جدید بتواند درمسیر توسعه این رشته گام های خوبی را برای ورزشکاران معلول و جانباز کشور بردارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**9250** 1701
خبرنگار:گلی سفید زاده* خبرنگار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.