خانه / دسته‌بندی نشده / نوری: مساوی عادلانه ترین نتیجه بود

نوری: مساوی عادلانه ترین نتیجه بودبه گزارش ایرنا، نوری چهارشنبه شب پس از دیدار مقابل پرسپولیس، گفت: قهرمانی پرسپولیس را به هواداران خوب این تیم تبریک می گویم و از آنها ممنونم که مثل همیشه من را شرمنده تشویق های خود کردند. باید از هواداران خوب پارس جنوبی جم هم تشکر کنم مسیر طولانی را برای تشویق تیم خود به تهران آمدند.
کاپیتان تیم پارس جنوبی در خصوص حضورش در رختکن پرسپولیس، گفت: پرسپولیس تیم سابق و محبوب من است و در پایان بازی به سراغ دوستانی رفتم که شش سال در کنار آنها برای این تیم بزرگ بازی کردیم.
وی تصریح کرد: دو بازی دیگر پیش روی تیم پارس جنوبی است و امیدوارم با موفقیت در آن دیدارها جایگاه خوبی در لیگ برتر بدست بیاوریم. اگر مسئولان کمی به تیم پارس بیشتر توجه کنند، قطعا نتایج ما بهتر خواهد شد.
«میثم نقی زاده» دیگر بازیکن پارس جنوبی جم نیز در پایان این دیدار، گفت: می توانستیم در این دیدار برنده باشیم، اما در بدترین زمان گل خوردیم.
وی ادامه داد: تیم ما با مشکلات مالی روبه رو است، اما «مهدی تارتار» به عنوان سرمربی در این ارتباط صحبت خواهد کرد. تیم ما می توانست امروز در میان بالانشینان باشد، اما اتفاقاتی رخ داد که امیدوارم وضعیت بدتر نشود.
تیم های فوتبال پرسپولیس و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رسیدند.
پرسپولیس از هفته گذشته و با پیروزی مقابل پدیده مشهد قهرمانی خود را در لیگ هفدهم قطعی کرده است.
ورزشی**9118**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.