خانه / دسته‌بندی نشده / نکیسا: انتقاد از برانکو و پرسپولیس قابل قبول نیست

نکیسا: انتقاد از برانکو و پرسپولیس قابل قبول نیستنکیسا روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار روز جاری پرسپولیس و نسف قارشی ازبکستان، گفت: سه امتیاز این دیدار برای پرسپولیس اهمیت بسیار زیادی دارد و این تیم می تواند با پیروزی در این مسابقه تقریبا صعود خود را قطعی کند.
وی ادامه داد: نسف قارشی در دو بازی گذشته خود در خانه نتایج بسیار خوبی گرفته و حتی توانسته السد قطر را هم شکست دهد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: پرسپولیس باید در این بازی ابتدا مراقب حملات خطرناک حریف باشد و سپس به دنبال اجرای برنامه های برانکو برای گلزنی باشد که اطمینان دارم با داشتن کمی تمرکز پرسپولیس در این بازی هم با موفقیت از زمین خارج خواهد شد.
وی تصریح کرد: پرسپولیس در گروه بسیار سختی در لیگ قهرمانان گرفته و سه تیم در حال حاضر شانس زیادی برای صعود دارند.
نکیسا در خصوص تغییراتی که برانکو در ترکیب پرسپولیس ایجاد می کند، اظهار کرد: باید به نظر سرمربی تیم احترام بگذاریم و بدانیم او آگاه ترین فرد نسبت به وضعیت بازیکنان خود است.
دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، گفت: نمی دانم چرا برخی زمانی که برانکو تصمیم به بازی دادن یا ندادن به بازیکنان خود می گیرد، سریع شروع به انتقاد می کنند و به نظرات او احترام نمی گذارند.
وی افزود: برانکو در سه فصل اخیر نتایج فوق العاده ای که همه آرزوی آن را داشتیم با پرسپولیس کسب کرده و انتقاد کردن از وی منطقی نیست. به جای انتقاد همه باید از پرسپولیس حمایت کنیم تا با اقتدار از گروه خود صعود کند و در مراحل بعد هم موفق ظاهر شود.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.