خانه / دسته‌بندی نشده / نیمه نخست دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال مساوی شد

نیمه نخست دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال مساوی شدبه گزارش ایرنا، این دیدار از ساعت 19:15 با حضور 12 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان آغاز شد.
تیم استقلال بازی را در دقایق ابتدای تهاجی آغاز کرد و در دقیقه 6 موقعیت خطرناکی را روی دروازه ذوب آهن رقم زد که با عکس العمل خوب دروازه بان میزبان رو به رو شد.
در دقیقه 16 در یک کش و قوس در محوطه جریمه ذوب آهن، داریوش شجاعیان بازیکن تیم استقلال، ضربه محکمی به توپ زد که با برخورد به تیر دروازه ذوب آهن، تیم میزبان از این صحنه نیز به سلامت عبور کرد.
امیر قلعه نویی سرمربی ذوب آهن در دقیقه 19 قاسم حدادی فر مهره کلیدی تیم خود را به جای محمد ستاری وارد میدان کرد که در نتیجه خط میانی این تیم جان تازه ای گرفت و توانست توپ و میدان را برای دقایقی از آن خود کند.
در دقیقه 22 خطای داریوش شجاعیان بر روی میلاد فخرالدینی با کارت زرد داور رو به رو شد و در دقیقه 25 دیدار مصدومیت امید ابراهیمی هافبک استقلال برای دقایقی، بازی را متوقف کرد.
ضربه خطرناک قاسم حدای فر کاپیتان ذوب آهن در دقیقه 36 توسط مهدی رحمتی به زیبایی مهار شد و در دقیقه 37 شجاعیان بدلیل مصدومیت شدید، جای خود را به علی قربانی داد.
همچنین در دقیقه 42 بین مرتضی تبریزی بازیکن ذوب آهن و روزبه چشمی بازیکن استقلال درگیری روی داد که با وساطت داور و سایر بازیکنان پایان یافت.
همچنین دو صحنه خطرناک در دقیقه 44 بر روی دروازه ذوب آهن بوجود آمد که توسط مدافعان و دروازه بان این تیم مهار شد و این نیمه بدون گل پایان یافت.
تیم ذوب آهن در مرحله گروهی این مسابقات و در گروه دوم پس از تیم الدحیل قطر 18 امتیازی صدرنشین، با هفت امتیاز در جایگاه دوم ایستاد تا به مصاف تیم استقلال، صدرنشین گروه چهارم برود.
ذوبی ها در دیدارهای مرحله گروهی با 2 پیروزی، 2 شکست و یک تساوی و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم لوکوموتیو ازبکستان به سختی خود را به مرحله حذفی این مسابقات رسانده اند.
در طرف مقابل، آبی های پایتخت با 3 پیروزی و 3 تساوی و بدون شکست با 12 امتیاز به این مرحله صعود کرده اند تا شکست ناپذیری استقلالی ها، برگ برنده آنها در لیگ قهرمانان آسیا باشد.
تیم فوتبال پرسپولیس دیگر نماینده فوتبال کشورمان شب گذشته – دوشنبه شب – در مصاف با الجزیره امارات میزبان با نتیجه 3 – 2 شکست خورد.
6020/8114/6020انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.