خانه / دسته‌بندی نشده / هشدار آلمان نسبت به خطر حملات تروریستی داعش در جام جهانی روسیه

هشدار آلمان نسبت به خطر حملات تروریستی داعش در جام جهانی روسیهبه گزارش روز سه شنبه تارنمای خبری دویچه وله آلمان، گزارش اداره پلیس فدرال جنایی آلمان حاکی از خطر بالای حملات تروریستی و خشونت اوباشان در جام جهانی 2018 روسیه است.
این اداره شواهدی یافته است که نشان می دهد این جام هدف گروه های تروریستی است.
درگیری های خشونت آمیز میان اوباش روس و پلیس اسپانیا در دیدار اخیر لیگ اروپا در بیلبائو باعث شد بحث امنیت در این جام مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
بر اساس گزارش داخلی پلیس فدرال جنایی آلمان که روزنامه بیلد آن را رویت کرده است، به علت تعداد بالای داعشی های روس که در عراق و سوریه جنگیده اند و بدنبال انتقام از حملات دولت روسیه علیه مواضع این گروهک هستند، خطر تروریست های اسلامگرا در میزبان جام جهانی بالاست.
از اکتبر 2017 عبارت جام جهانی بارها در مکاتبات داعش به میان آمده است. این گروه همچنین تصاویری از اعدام ستاره های فوتبال را به اشتراک گذاشت.
براساس این گزارش، تمایل به خشونت و نژادپرستی در بین اوباش روس رایج است. همچنان خطر ورود اوباش آلمانی به روسیه زیاد است.
درگیری اوباش روس و هواداران انگلیسی در جام ملت های اروپا 2016 فرانسه خبرساز شد. در جریان این درگیری ها در شهر مارسی 35 نفر زخمی شدند که بیشتر آنها انگلیسی بودند.
جام جهانی یکی از پربیننده ترین رویدادهای ورزشی جهان است. این جام از 24 خرداد تا 24 تیر ماه 97 به میزبانی روسیه برگزار می شود.
ورزشی**1584**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.