خانه / دسته‌بندی نشده / هشدار اینیستا به هم تیم های خود در مورد رونالدو

هشدار اینیستا به هم تیم های خود در مورد رونالدو



به گزارش ایرنا، تارنمای خبری یاهو روز سه شنبه نوشت: تیم ملی اسپانیا در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی روسیه، 15 ژوئن در شهر «سوچی» به مصاف کشور همسایه خود پرتغال خواهد رفت.
در این میان، اینیستا که در ال کلاسیکوهای زیادی، به دفعات سابقه رویارویی با رونالدو را دارد؛ با آگاهی از توانایی های بازیکنی که پنج بار توپ طلای جهان را از آن خود کرده است، در این باره اظهار داشت: رونالدو برای هر تیمی از جمله پرتغال نقش بنیادی را ایفا می کند.
پرتغال تیمی است که بسیاری از حریفان خود را با شکست بدرقه کرده و ما می بایست در این دیدار در بالاترین سطح خود عمل کنیم چرا که در جام جهانی کوچک ترین اشتباه باعث حذف شدن شما خواهد شد.
هافبک خلاق پیشین تیم بارسلونا که چندی پیش پس از 16 فصل حضور در این تیم، نیو کمپ را به مقصد «ویسل کوبه» ژاپن ترک کرد، به رغم اینکه تا ماه مه 34 ساله خواهد شد، هنوز تصمیمی مبنی بر خداحافظی از بازی های ملی نگرفته است.
با این حال، او با اذعان به این موضوع که ظاهرا زمان مناسب برای چنین تصمیمی فرا رسیده است، تصریح کرد: پس از پایان جام جهانی پیش رو، به طور 100 درصد درهای حضور در تیم ملی را به روی خود نخواهم بست اما شواهد حاکی از آن است که دیر یا زود زمان چنین تصمیمی فرا می رسد.
تیم ملی اسپانیا در بیست و یکمین دوره جام جهانی، در گروه (بی) با تیم های ایران، پرتغال و مراکش مصاف خواهد کرد.
ورزشی**3991**1368



انتهای پیام /*










دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.