خانه / دسته‌بندی نشده / همگی در جام جهانی فوتبال تا آخرین لحظه می جنگیم

همگی در جام جهانی فوتبال تا آخرین لحظه می جنگیمبه گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون فوتبال، احسان حاج صفی که در اردوی آمادگی تیم ملی در ترکیه حضور دارد، در آخرین روزهای پیش از آغاز جام جهانی روسیه اظهار داشت: این روزها هر فرد مسئول اعم از مربیان و بازیکنان وظیفه دارند که تا آخرین لحظه تلاش کنند تا تیم ملی به موفقیت برسد.
وی افزود: تنها انتظار ملی پوشان در این روزها حمایت است و امیدواریم مردم و رسانه ها از تیم ملی حمایت کنند؛ اگر امروز از تیم ملی حمایت نشود، باید پرسید زمان حمایت از تیم ملی چه روزی است.
این ملی پوش کشورمان اظهار داشت: هر چه زودتر باید شور و شوق حضور تیم ملی که به نمایندگی از 80 میلیون ایرانی در بزرگترین رقابت های ورزشی دنیا حضور می یابد، در کشور ایجاد شود زیرا تمام تیم های حاضر در جام جهانی، چنین فضا و حمایتی را در کشورشان می بینند و حیف است که ما از آن بی بهره باشیم و مردم نتوانند فارغ از همه اتفاقات روزمره از جام جهانی لذت ببرند.
این فوتبالیست گفت: همه اعضای تیم ملی از کادر فنی و مربیان تا آخرین نفر همه سخت در حال تلاش هستند تا بتوانند توقعاتی را که از این تیم وجود دارد، محقق کنند.
حاج صفی افزود: هرچند کار در جام جهانی سخت است اما تیم ملی در سالهای اخیر نشان داده که مرد روزهای سخت است و به همین خاطر بیشتر رسانه های بزرگ دنیا با وجود اینکه ایران در سخت ترین گروه مسابقات قرار گرفته، کشورمان را شانس اصلی بین تیم های آسیایی برای درخشش در این رویداد بزرگ ورزشی معرفی کرده اند.
وی اضافه کرد: هواداران تیم ملی مطمئن باشند هر کاری لازم باشد برای موفقیت تیم ملی انجام می دهیم زیرا می دانیم موفقیت در جام جهانی می تواند چه تاثیر بزرگی روی جامعه و کل کشور داشته باشد.
این ملی پوش ادامه داد: برای موفقیت ایران و بالاتر رفتن جایگاه فوتبال کشورمان در جهان به اتحادی بیش از همدلی تیمی نیاز داریم و لازم است ببینیم مردم، رسانه ها و در مجموع همه پشت سر ما هستند؛ اگر این اتفاق بیفتد همه ما که در اردو هستیم، انرژی می گیریم و راحت تر می توانیم کار کنیم.
وی ابراز امیدواری کرد، حمایت همگانی از تیم ملی همچون چهار سال قبل بیفتد و این تیم بار دیگر با یک اتحاد ملی پا به رقابت های جام جهانی بگذارد.
حاج صفی با اشاره به شرایط تیمی در تیم ملی گفت: هدف همه اعضای تیم ملی، شاد کردن مردم است؛ صبح و عصر تمرین می کنیم تا به سطح خوبی از آمادگی برسیم و خوشبختانه کادر فنی نیز نظارت خوبی بر عملکرد بازیکنان دارد.
بازیکن تیم ملی درباره اردوی بشیکتاش ترکیه گفت: همه آنچه لازم داریم در اینجا هست که این کار را برای بازیکنان راحت می کند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن به خواسته های کادر فنی برسند. زمین چمن خوب، استخر و سالن بدنسازی مناسب همراه با برنامه تغذیه و استراحت شرایطی ایده الی برای تمرین فراهم کرده است.
حاج صفی درباره دیدار دوستانه ایران برابر ترکیه نیز افزود: بازی با این تیم به شناخت بیشتر کادر فنی از وضعیت بازیکنان کمک خواهد کرد زیرا سبک مدیترانه ای تیم ملی ترکیه کمک خوبی برای رویارویی با تیم های اسپانیا و مراکش است و ما را به آنچه از نظر فنی لازم است، می رساند.
تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه (31 اردیبهشت ماه ) راهی ترکیه شد تا طبق برنامه از پیش تعیین شده، هفتم خرداد مقابل تیم ترکیه صف آرایی کند؛ پس از انجام این بازی، تیم ملی عازم آتن می شود تا 12 خرداد مقابل تیم یونان به میدان برود.
ملی پوشان فوتبال کشورمان پس از این دیدار تدارکاتی عازم روسیه، میزبان بیست و یکمین دوره جام جهانی خواهند شد تا 19 خرداد ماه در آخرین مصاف تدارکاتی خود مقابل تیم لیتوانی قرار بگیرند.
رقابت های جام جهانی از 24 خرداد با رویایی تیم میزبان مقابل عربستان در دیدار افتتاحیه آغاز می شود و 25 خرداد ماه نیز تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار و در ورزشگاه شهر «سن پترزبورگ» مقابل مراکش قرار می گیرد.
30 خرداد ماه مصاف با تیم ملی فوتبال اسپانیا در شهر «کازان» و چهارم تیر ماه نیز دیدار با تیم فوتبال پرتغال در شهر «سارانسک»، بازی های تیم ایران در مرحله گروهی است.
تیم ملی فوتبال ایران در گروه B جام جهانی در مرحله گروهی با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه است.
ورزشی **1828*2025انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.