خانه / دسته‌بندی نشده / وداع تلخ کاله جوان مازندران با لیگ دسته یک والیبال کشور

وداع تلخ کاله جوان مازندران با لیگ دسته یک والیبال کشوربه گزارش خبرنگار ایرنا، در دومین دیدار تیم های کاله جوان مازندران و شهروند اراک در چارچوب مرحله حذفی این رقابت ها که پنجشنبه شب در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار شد ، نماینده اراک با نتیجه 3بر 1 میزبان خود را شکست داد و با توجه به پیروزی بازی نخست در خانه ، با کسب دومین پیروزی خود به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد.
شهروندی ها که در این دیدار از چهار بازیکن مازندرانی نیز سود می بردند ، در ست های اول ، سوم و چهارم با امتیازهای (25 – 23 )، (25 – 22 ) و (25 – 13 ) موفق به شکست کاله شدند و تیم میزبان هم تنها در ست دوم با امتیاز (21 – 25 ) پیروز از زمین خارج شد.
این دیدار یک ساعت و 50 دقیقه طول کشید و بیش از یکهزار و 500 تماشاگر آملی از نزدیک نظارگر آن بودند.
داور این مسابقه نیز سه کارت زرد و قرمز به بازیکنان دو تیم نشان داد. دانیال صادقی از تیم کاله جوان با کارت قرمز اخراج شد و فرهاد یولمه از تیم شهروند اراک و رضا گراقولی از تیم کاله جوان هم کارت زرد از داور نخست این دیدار گرفتند.
تیم شهروند اراک در پایان بازی های مرحله مقدماتی این مسابقات با کسب 9 پیروزی و 28 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه دوم صعود کرده بود و تیم کاله جوان با 8 پیروزی و 22 امتیاز در جایگاه چهارم گروه نخست قرار داشت که در مرحله حذفی به مصاف هم رفتند.
پیش از این هم تیم های توپکا بابلسر و بیمه رازی نور دو نماینده مازندران در پایان مرحله مقدماتی حذف شده بودند.
مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاههای کشور جام شهید ‘ محسن حججی’ با حضور 16 تیم در دو گروه هشت تیمی برگزار شد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.