خانه / دسته‌بندی نشده / ورزشکاران برتر در رقابت های تیر و کمان فارس مشخص شدند

ورزشکاران برتر در رقابت های تیر و کمان فارس مشخص شدندبه گزارش ایرنا در این بازی ها که با عنوان جام فجر روز شنبه در شهرستان جهرم برگزار شد، شرکت کنندگان در رشته ریکرو و کامپوند با هم به رقابت پرداختند.
در رشته ریکرو آقایان و در رده بزرگسالان، عبدالله محمدی (گراش) مجتبی پرکاس(مرودشت) و محمد فلاح از شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند و در این رشته نیز در رده بانوان زهره رابو از شیراز مقام اول را کسب کرد، رویا کرمی از گراش دوم شد و نجمه نسیمی هم از شیراز عنوان سوم را به خود اختصاص داد.
همچنین در ریکرو جوانان و نوجوانان هم محمد ابکار (جهرم) ،محمد مهدی حافظ خوان (شیراز) و حسین قربانی از شیراز در رده اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته کامپوند بزرگسالان و در رده آقایان، امین دهقانی از شیراز مدال طلا گرفت، رسول طاهری از جهرم مدال نقره کسب کرد و حمید محمدی از گراش هم صاحب نشان برنز شد و در رده بانوان هم زهرا مرادیان (جهرم) فاطمه توکلی (شیراز) و زهرا حمیدی پور از جهرم اول تا سوم شدند.
در رده جوانان و نوجوانان نیز در رشته کامپوند بانوان، طیبه تقی زاده از جهرم، ملیکا قنبری از شیراز، اول و دوم شدند و در رده آقایان هم علی زارع (شیراز)، امیرحسین طاهری (جهرم) و امیر علی هنری (جهرم ) به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
نفرات برتر به رقابت های کشوری اعزام می شوند.
7368 /6118
خبرنگار: حمید رضا خلیقی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.