خانه / دسته‌بندی نشده / ورزشکاران فردیس در میادین کشوری و بین المللی خوش درخشیده اند

ورزشکاران فردیس در میادین کشوری و بین المللی خوش درخشیده اندبه گزارش ایرنا، ابوالفضل اینانلو عصر سه شنبه در نخستین همایش باشگاه داران فردیس که در سالن اجتماعات فرهنگسرای ولایت اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد، گفت: یکی از مهمترین و با ارزش‌ترین اقداماتی که توسط جوانان انجام می‌شود انجام فعالیت‌های ورزشی است.
وی افزود: قدردان زحمات ورزشکاران شهرستان فردیس خواهیم بود تا شاهد افزایش تعداد ورزشکاران موفق در این شهر باشیم.
اینانلو با اشاره به کمبود فضای ورزشی در فردیس، گفت: در برنامه کاری فرمانداری افزایش تصاعدی سرانه ورزش در این شهرستان است.
وی یادآور شد: متولیان فرهنگی و ورزشی جامعه باید دغدغه ورزشی داشته باشند که در این میان شاهد دفاع جدی امام جمعه فردیس از ورزشکاران این شهرستان هستیم.
فرماندار فردیس خاطرنشان کرد: اگر ما بتوانیم با کمک ورزش جوانان را از آسیب‌های اجتماعی نجات دهیم قطعا شاهد جمعیت متراکمی خواهیم بود که از آسیب دور شده‌اند.
اینانلو افزود: اگر یک فرد را از آسیب‌های اجتماعی نجات دهیم به منزله نجات کل جمعیت جامعه خواهد بود.
وی با اشاره به هجمه دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: باید به گونه‌ای در جبهه جنگ حضور یابیم تا آموزه‌های دینی را به مردم آموزش دهیم.
وی در بخش دیگری سخنان خود خاطرنشان کرد: باشگاه داران پیشتاز برنامه‌های ورزشی هستند و ما با حمایت و تشویق این گروه سعی داریم به امر ورزش کمک جدی داشته باشیم.
اینانلو با اشاره به اهمیت توسعه ورزش در جامعه افزود: اگر‌ بتوانیم جوانان را به ورزش جذب کنیم از آسیب‌های اجتماعی خواهیم کاست.
وی با بیان اینکه اتحاد در میان جوانان مسئولان شهر فردیس وجود دارد، تصریح کرد: با اتحاد و همدلی می توانیم شرایطی را فراهم سازیم تا جامعه به اهداف خود در تمام زمینه‌ها دست پیدا کنیم.
فرماندار فردیس در بخش پایانی سخنان خود با اشاره بر لزوم تحقق شعار سال و رسیدن به پیشرفت هر چه تمام‌تر ایران اسلامی خاطرنشان کرد: از باشگاه داران انتظار داریم در راستای تحقق شعار سال از تولیدات ایرانی برای تأمین نیازهای خود استفاده کنند.
7413/1535انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.