خانه / دسته‌بندی نشده / ورزشکاران قزوینی امسال 126 مدال فراملی کسب کردند

ورزشکاران قزوینی امسال 126 مدال فراملی کسب کردندبه گزارش ایرنا، عباس علائی مقدم شامگاه چهارشنبه در آیین تجلیل از هیات های ورزشی استان قزوین، افزود: بدون شک میزبانی های ورزشی نقش بسیار مهمی در کارآفرینی و کمک به اقتصاد استان داشته تا جایی که 30 تا 40 هزار نفر از محل این میزبانی ها ارتزاق داشته اند.
به گفته وی، میزبانی از هشت اردوی تیم ملی و اعزام 476 تیم از استان به رقابت های کشوری تنها بخشی از فعالیت های ورزش استان در سال جاری بوده است.
وی، انتخاب 95 ورزشکار قزوینی در اردوی تیم های ملی، دعوت از 223 ورزشکار به اردوی تیم های ملی، تجهیز 11 خانه ورزش روستایی، برگزاری 28 مجمع انتخاباتی سالانه، شرکت 31 تیم استان در لیگ های کشوری و استانی و برگزاری مسابقات کارمندان دولت با شرکت 41 دستگاه از جمله فعالیت های دیگر ورزشی استان در سال جاری برشمرد.
علائی مقدم با اشاره به مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا، افزود: این رقابت ها برای قزوین از اهمیت دوچندانی برخوردار بوده و امیدواریم شاهد درخشش قهرمانان اعزامی به این مسابقات باشیم.
وی ادامه داد: کاروان ورزشی ایران 27 اردیبهشت ماه عازم مسابقات جاکارتا خواهد بود و برنامه ریزی های لازم برای اعزام حداقل هشت ورزشکار قزوینی به این رقابت ها صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: در بازی های اینچئون نیز پنج ورزشکار از قزوین به رقابت های آسیایی و پاراآسیایی اعزام شدند و امیدواریم با حضور مربیان و ورزشکاران قزوینی این تعداد را در بازی های آسیایی جاکاراتا به بالای 15 نفر برسانیم.
علائی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود گفت: 75 پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد که امسال با تلاش های صورت گرفته هشت پروژه را آماده بهره برداری کردیم.
به گفته وی، در سال 84 نیروی سازمان یافته استان 61 هزار ورزشکار بود که امروز این رقم به 71 هزار نفر افزایش یافته است.
رضا علیپور سریع ترین مرد عمودی جهان نیز در این مراسم گفت: استخدام قهرمانان، تخصیص بودجه و اعتبار و توجه بیشتر رسانه ها به ورزشکاران از جمله درخواست قهرمانان ورزشی است که امیدواریم مسئولان استان توجه بیشتری به این درخواست ها داشته باشند.
مژگان خدادادی ملی پوش تیم ملی بسکتبال بانوان ایران نیز در این مراسم گفت: حمایت صنایع، توجه مسئولان به ورزش به ویژه ورزش بانوان از جمله درخواست جامعه ورزش بانوان استان است که امیدواریم شاهد تحقق آنها باشیم.
6101/8054انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.