خانه / دسته‌بندی نشده / ورزشکاران مدال آور سال های 94 و 95 مازندران تجلیل شدند

ورزشکاران مدال آور سال های 94 و 95 مازندران تجلیل شدندبه گزارش خبرنگار ایرنا ، در این آئین 320 تن از ورزشکاران مدال آور مازندرانی که در میادین برون مرزی مدال کسب کردند و همچنین تعدادی از مربیان استان که در تیم ملی فعالیت داشتند ، مورد تجلیل قرار گرفتند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این آئین گفت: خوشبختانه دولت تلاش کرد بتواند وظایف خود را در پشتیبانی از ورزش انجام دهد که دراین زمینه و طی این چند سال موفقیت های خوبی کسب شد.
احمد حسین زادگان افزود : با همگرایی و همدلی در سازمان ورزش و بیرون از این سازمان تلاش شد با مجاهدت های فراوان با همدلی قصور و کاستی ها را کم کنیم.
وی ادامه داد : موانع و مشکلات پیش روی ورزش مطرح شد که با کمک نمایندگان بخشی از مشکلات را رفع کردیم که باید به موضوع مهم تزریق اعتبارات سالانه توجه شود.
حسین زادگان گفت : باید برای کسب کشف مدال های رنگی فراوان ورزشی استعدادهای ورزشی را بیشتر از گذشته پیگیر باشیم که روسای هیات های ورزشی در این میان نقش مهمی دارند.
وی افزود: با برگزاری این آیین، تلاش شده است تا بخشی از زحمات قهرمانان استان که موجب افتخار ملت ایران و اعتلای نظام جمهوری اسلامی شدند ، جبران شود.
او ادامه داد : ورزشکاران مازندرانی سال 96 حدود 488 مدال کسب کردند که در آینده نزدیک از این قهرمانان هم تجلیل می شود.
بیش از 150هزار ورزشکار مازندرانی سازماندهی شده و دارای بیمه ورزشی هستند.
رییس مجمع نمایندگان مازندران هم در این آیین گفت : ضروری است که جایگاه و ارزش ورزش مازندران متناسب با کسب مدال های رنگارنگ آسیایی و جهانی دیده شود.
عبدالله رضیان افزود : واقعیت مهم اکنون در ورزش مازندران این است که مدال هایی که اکنون ورزشکاران این استان در مسابقات مهم جهانی و کشوری کسب می کنند ، به اندازه حدود 20 استان و در برخی مواقع کل کشور است که باید قدردان قهرمان و پهلوانان این استان باشند.
وی ادامه داد : اهتزاز پرچم خوش رنگ ایران در میادین مختلف ورزشی موجب صلابت و هیبت کشور ایران می شود که این افتخارات موجب افتخار نظام است.
رییس مجمع نمایندگان مازندران گفت : باید مسئولان و متولیان ملی و استانی توجه جدی به قهرمانان داشته باشند و مجلس تلاش دارد زیرساخت ورزشی را فراهم و در استان کاستی های زیرساختی را برطرف کند.
وی افزود : بسیاری از پروژه های ورزشی مانند ساخت سالنهای ورزشی و پیست دوچرخه سواری در ساری به قائمشهر طولانی شده و نیاز به اختصاص اعتبار ویژه ازسوی وزارت ورزش دارد.
رضیان به صعود تیم نساجی مازندران به لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور اشاره کرد و گفت : خوشحالیم تیمی از استان به لیگ برترصعود کرد که بدانیم این تیم نماینده استان است و به طور همه جانبه حمایت کنیم.
وی افزود : قصد داریم تا بودجه 27صدم درصد از9درصد مالیات برارزش افزوده را افزایش دهیم تا به عنوان منابع پایدار برای ورزش استفاده تا به قهرمان کمک شود.
7327/1654انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.