خانه / دسته‌بندی نشده / پاداش ویژه به بازیکنان حریف ایران در جام جهانی روسیه

پاداش ویژه به بازیکنان حریف ایران در جام جهانی روسیهبه گزارش ایرنا، روزنامه مارکا اسپانیا روز جمعه نوشت: این مبلغ در مقایسه با جایزه 60 هزار یورویی که آن ها در ازای قهرمانی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی دریافت کردند؛ به مراتب بیشتر و چشمگیر تر است.
گفتنی است این رقم برای جام جهانی 2014 برزیل به 720 هزار یورو افزایش یافت اما در این دوره آن ها (تیم ملی اسپانیا) در مرحله گروهی از گردونه رقابت ها حذف شدند.
در صورتی که تیم اسپانیا موفق به صعود به مرحله یک چهارم نشود؛ بازیکنان این تیم به عنوان جایزه هیچ مبلغی به عنوان پاداش دریافت نخواهند کرد.
در این میان تیم ملی آلمان که مدافع عنوان قهرمانی است و با امید تکرار خاطرات چهار سال پیش، راهی روسیه شده است؛ در صورت تکرار قهرمانی مبلغی به مراتب پایین تری را به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد؛ در واقع هر کدام از بازیکنان تیم ملی آلمان به ازای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی 2018 روسیه تنها 350 هزار یورو دریافت می کنند؛ این در حالیست که بازیکنان برزیل در صورت پایان دادن به انتظار 16 ساله این کشور برای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی؛ مبلغی معادل 800 هزار دلار دریافت خواهند کرد.
بر اساس اعلام فیفا به طور کلی تیم قهرمان مبلغ 33 میلیون یورو، تیم نایب قهرمان 25 میلیون یورو، تیم سوم 21 و تیم چهارم این رقابت ها 19 میلیون یورو پاداش دریافت خواهد کرد.
گفتنی است تیم های حذف شده در مرحله یک چهارم هر کدام 15 میلیون یورو و تیم های حذف شده در نخستین مرحله حذفی 11 میلیون یورو پاداش می گیرند.
بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی از 24 خرداد ماه به مدت یک ماه در کشور روسیه برگزار می شود؛ در این دوره تیم ملی کشورمان با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش رقابت خواهد کرد.
ورزشی**3991**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.