خانه / دسته‌بندی نشده / پایان بلاتکلیفی کشتی با پاسخ مثبت خادم

پایان بلاتکلیفی کشتی با پاسخ مثبت خادم«حمید بنی تمیم» دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: رسول خادم پس از پایان مجمع فوق العاده و در ملاقات حضوری با تعدادی از پیشکسوتان و خانواده کشتی که عصر امروز برگزار شد، با بازگشت به فدراسیون موافقت کرد و از این پس به فعالیتش به عنوان رییس ادامه خواهد داد.
به گزارش ایرنا، اعضای مجمع بلافاصله پس از پایان جلسه امروز با حضور سر زده در زورخانه نامجو تهران ضمن دیدار با رسول خادم بار دیگر به صورت رسمی از وی درخواست کرده بودند ریاست فدراسیون کشتی را بر عهده بگیرد.
اعضای مجمع فدراسیون کشتی در دومین نشست خود که عصر امروز با حضور «محمدرضا داورزنی» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و «شاهرخ شهنازی» دبیرکل کمیته المپیک در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد، رسول خادم رئیس مستعفی این فدراسیون را مکلف به بازگشت کرده بودند.
خادم نهم اسفند ماه سال 96 از ریاست فدراسیون استعفا کرد و متعاقب آن اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران نیز استعفا دادند.
در نخستین مجمع فوق العاده فدراسیون کشتی که 21 اسفند 96 به ریاست داورزنی برگزار شد، اعضاء با اکثریت آراء با این استعفاء مخالفت و اعلام کردند با توجه به بند 12 اساسنامه فدراسیون کشتی، حمید بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون تا بازگشت رسول خادم امور فدراسیون را پیگیری کند.
ورزشی**1067**1597انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.