خانه / دسته‌بندی نشده / پرسپولیس میزبان بازی برگشت لیگ قهرمانان می ماند

پرسپولیس میزبان بازی برگشت لیگ قهرمانان می ماندبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج اظهار داشت: بی شک در مسابقه آتی لیگ قهرمانان آسیا، هواداران برگ برنده پرسپولیس و استقلال دو نماینده کشورمان خواهند بود.
وی درباره وضعیت برگزاری دیدار برگشت پرسپولیس برابر الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا که همزمان با روز تاسوعای حسینی است، گفت: به طور حتم بحث میزبانی از اهمیت ویژه ای برای تیم های ایران برخوردار است؛ دلیل این موضوع هم در بحث همراهی هواداران است که با حضورشان کار را بر هر حریفی سخت و دشوار می کنند.
رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هم همواره در سال های اخیر در مسابقات آسیایی همواره از حمایت وسیع طرفدارانش در ورزشگاه آزادی برخوردار بوده و بی شک در مسابقه آتی لیگ قهرمانان آسیا هواداران برگ برنده پرسپولیس و استقلال دو نماینده کشورمان خواهند بود.
وی افزود: آنچه در نظر فدراسیون فوتبال با توجه به همزمانی دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل با شب تاسوعای حسینی وجود دارد انجام بازی برگشت در تاریخی دیگر اما به میزبانی پرسپولیس در مسابقه برگشت است؛ بر این اساس،رایزنی های فدراسیون فوتبال با کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه خواهد داشت.
تاج تصریح کرد: بی شک هواداران فهیم فوتبال ایران به خوبی امتحان خود را در روزهای حساس پس داده اند؛ لذا در صورتی که در نهایت تغییری هم در زمان برگزاری بازی برگشت پرسپولیس مقابل الدحیل به وجود نیاید، هواداران فوتبال یک شب پر شور و حال حسینی(ع) دیگر را با حضور 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی خلق می کنند.
مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های استقلال و السد قطر و پرسپولیس و الدحیل در شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.
ورزشی**9129 ** 1418انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.