خانه / دسته‌بندی نشده / پرونده تخلفات فدراسیون فوتبال روی میز کمیسیون اصل 90 مجلس

پرونده تخلفات فدراسیون فوتبال روی میز کمیسیون اصل 90 مجلسبه گزارش ایرنا، محمدرضا امیرحسنخانی امروز- شنبه- درباره نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل 90 مجلس با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: این دو وزراتخانه در حوزه‌های مختلف شاکیانی دارند که در رابطه با این شکایت‌ها پرونده تشکیل و به کمیسیون ارجاع شده است.
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی افزود: لذا بررسی شکایت‌ها در دستور کار این هفته این کمیسیون قرار دارد.
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس ادامه داد: برخی از این شاکیان خود نمایندگان مجلس هستند که موارد طی جلسات هفته جاری با حضور نمایندگان و مسئولان دو وزارتخانه به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‌گیرند.
امیرحسنخانی عملکرد فدراسیون فوتبال در مسائلی همچون انتخاب و نقل و انتقال بازیکن و برگزاری مسابقات لیگ را از جمله موضوعات پرونده‌های شکایت عنوان کرد و افزود: به دنبال شکایت‌های متعدد حضور مسئولان در کمیسیون اصل 90 را درخواست کرده‌ایم.
به گزارش خانه ملت، رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نحوه سنجش و پذیرش دانشجو و برگزاری آزمون‌هایی که سازمان سنجش برای استخدام در ادارات دولتی و خصوصی برگزار می‌کند نیز از جمله موارد احضار مسئولان وزارت علوم به کمیسیون اصل 90 است چراکه ایرادات و اعتراض‌های بسیاری پیرامون این مسئله به دست کمیسیون رسیده است.
سیام*3061*1449انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.