خانه / دسته‌بندی نشده / پنجعلی: هیچ تیمی توان مقابله با پرسپولیس آماده را ندارد

پنجعلی: هیچ تیمی توان مقابله با پرسپولیس آماده را نداردپنجعلی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص برد پرسپولیس مقابل الوصل امارات، گفت: پرسپولیس مقابل الوصل بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت و به نظر می رسید بعد از چند بازی بدن بازیکنان مجدد آماده شده است.
وی در رابطه با غیبت تعدادی از بازیکنان الوصل، ادامه داد: الوصل روز گذشته شاید هفت بازیکن خود را در اختیار نداشت، اما مطمئن باشید با حضور آن بازیکنان هم پرسپولیس برنده این بازی می شد، زیرا تفاوت فنی دو تیم بسیار زیاد بود.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس در بازی های اخیر اصلا آماده ظاهر نشد و شک نکنید اگر نیمی از توان خود را هم در زمین به نمایش می گذاشت، مطمئن باشید استقلال و السد را هم شکست می داد.
وی تصریح کرد: پرسپولیس از این مرحله به راحتی عبور خواهد کرد، اما نباید انتظار هواداران از این تیم زیاد بالا برود. پرسپولیس تیم بسیار خوبی است اما سایر رقبا در آسیا هزینه های وحشتناکی برای موفقیت می کنند.
پنجعلی در خصوص شانس پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا، اظهار کرد: پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را هم دارد، اما در فوتبال شانس نقش زیادی در موفقیت یک تیم دارد.
وی در خصوص نگرانی هواداران به خاطر جدایی بازیکنان از پرسپولیس در پایان این فصل، گفت: مطمئن باشید تمام این بازیکنان می دانند تیمی بهتر از پرسپولیس برای آنها وجود ندارد و خود بازیکنان هم به خاطر این هواداران تصمیم به جدایی نخواهند گرفت.
تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته موفق شد با نتیجه 2 بر صفر الوصل امارات را شکست دهد تا با شش امتیاز صدرنشین گروه سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.