خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی ارزشمند استقلال خوزستان برابر نفت تهران

پیروزی ارزشمند استقلال خوزستان برابر نفت تهرانبه گزارش ایرنا؛ در این دیدار که در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، بازیکنان تیم بحران زده استقلال خوزستان با غلبه یک برصفر برابر نفت تهران، پنجمین برد خود در لیگ هفدهم را کسب کردند و پیروزی بزرگ و ارزشمند خود را جشن گرفتند.
«عادل کلاه کج» در دقیقه 60 برای تیم استقلال خوزستان گلزنی کرده و دروازه «میلاد فراهانی» سنگربان تیم نفت تهران را باز کرد.
در این دقیقه «فرید بهزادی کریمی» ضربه کرنر را به محوطه جریمه نفت تهران ارسال کرد و کلاه کج که درانتظار توپ بود، بدون هیچ مزاحمتی از سوی مدافعان تیم نفت تهران دروازه این تیم را با ضربه سرگشود و تیمش را پیش انداخت.
«هومن افاضلی» که ازهفته هجدهم رقابت های لیگ برتر هدایت تیم نفت تهران را برعهده دارد، پس از هفت هفته امروز طعم تلخ شکست را با این تیم در لیگ برتر چشید.
تیم استقلال خوزستان با کسب این برد 23 امتیازی شد و در رده پانزدهم باقی ماند، تیم نفت تهران نیز با 24 امتیاز از رده سیزدهم تکان نخورد.
«رضا عادل» قضاوت این دیدار را برعهده داشت، این داور در دو صحنه که «حکیم نصاری» بازیکن تیم استقلال خوزستان در محوطه جریمه تیم نفت تهران سرنگون شد، به آسانی از کنار آن گذشت و اعتقادی به اعلام ضربه پنالتی نداشت، موضوعی که با اعتراض شدید کادر فنی و بازیکنان استقلال خوزستان مواجه شد و آنان نسبت به این موضوع ابرازگلایه کردند.
با شدت گرفتن این اعتراض ها، داور سرمربی تیم استقلال خوزستان را از نیمکت اخراج و از همراهی تیمش محروم کرد..
ترکیب استقلال خوزستان:
وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، میثم دورقی، حکیم نصاری، جونیور مارینی، علیرضا دغاغله، ابوالفضل علایی، اسماعیل شریفات، دانیال ماهینی، یعقوب کریمی و عادل کلاه کج.
ترکیب نفت تهران:
میلاد فراهانی، فرید محمدی زاده، جهانبخش ذبیحی، علیرضا عزت کرامت، محسن بنگر، سید امین منوچهری، امیرحسین فشنگچی، پوریا امینی، امیرحسین یحیی زاده، رضا حبیب زاده و حمید خدابنده لو.
برای آگاهی از اخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.