خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه مقابل لاستیک بارز کرمان

پیروزی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه مقابل لاستیک بارز کرمانبه گزارش ایرنا دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان کشور امروز / یکشنبه، 6 اسفند / با حضور تماشاگران والیبال دوست ارومیه ای در سال 6 هزار نفری غدیر این شهر برگزار شد.
ست اول این دیدار با بازی قدرتمند شهرداری جوان ارومیه شروع شد و این تیم توانست با نتیجه 25 بر 21 حریف خود را شکست دهد.
بازیکنان تیم لاستیک بارز کرمان برای جبران ست اول و کسب نتیجه این ست یک بازی پا به پا را به نمایش گذاشتند و توانستند با نتیجه 26 بر 24 شهرداری جوان ارومیه را مغلوب خود کنند.
ست سوم با تشویق های تماشاگران والیبال دوست ارومیه ای دنبال شد و شهرداری جوان ارومیه در لحظات نفس گیر بازی با نتیجه 25 بر 23 تیم لاستیک بارز کرمان را مغلوب خود کرد.
بازیکنان شهرداری جوان ارومیه در ست چهارم یک بازی سرعتی را با دفاع های مناسب به نمایش گذاشتند و در نتیجه این ست نیز با امتیاز 25 بر 20 به نفع تیم شهرداری ارومیه به پایان رسید و در نهایت صعود تیم شهرداری جوان ارومیه به لیگ برتر کشور قطعی شد.
رئیس هیات والیبال ارومیه پس از این دیدار به خبرنگار ایرنا گفت: با کسب این نتیجه صعود تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه به لیگ برتر کشور قطعی شده است.
غلامحسین کردستانچی افزود: بازی بعدی این تیم برای کسب عنوان قهرمانی این دوره از لیگ دسته یک با تیم شهروند اراک خواهد بود.
وی ادامه داد: حفظ تیم در لیگ برتر بر عهده باشگاه بوده و هیات فقط به عنوان مسئول برگزار کننده این مسابقات است و هیچ دخالتی در امورات باشگاه ندارد.
به گزارش ایرنا در بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک، 16 تیم در 2 گروه حضور داشتند.
این رقابت ها در 2 مرحله مقدماتی و پلی آف پیگیری می شود و مرحله مقدماتی آن در 2 گروه به صورت دوره ای شامل دور رفت و برگشت برگزار شد.
شهرداری ارومیه در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی نیز لاستیک بارز کرمان را مغلوب خود کرده بود.
8135/3072انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.