خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی خانگی پیکان/مشکی پوشان در آستانه سقوط

پیروزی خانگی پیکان/مشکی پوشان در آستانه سقوطامروز (جمعه) در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، تیم پیکان که هفته ها از کسب پیروزی فاصله گرفته بود در ورزشگاه شهدای قدس از مشکی پوشان قعر جدولی پذیرایی کرد و در نهایت به پیروزی دو بر یک رسید.
شاگردان «مجید جلالی» در پیکان با کسب این برتری خانگی با 32 امتیاز به رتبه هفتم جدول رده بندی رسیدند.
مشکی پوشان هم با قبول دوازدهمین شکست فصل خود با 15 امتیاز در رتبه شانزدهم و آخر جدول رده بندی باقی ماند تا فاصله چندانی با سقوط نداشته باشد.
در دقیقه 38 پیکان صاحب ضربه پنالتی شد که «محمدصادق بارانی» کاپیتان میزبان از این فرصت طلایی بهره لازم را برد و گل نخست را به ثمر رساند. در دقیقه 51 اشتباه مدافعان مشکی پوشان و توپ ربایی «کنت ایکه چوکو» سبب شد تا این مهاجم نیجریه ای دومین گل پیکان را به ثمر رساند. در ادامه «کنت ایکه چوکو» با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد تا برتری پیکان با خطر روبرو شود.
در دقیقه 74 نوبت به مشکی پوشان رسید تا صاحب ضربه پنالتی شود و «حمیدرضا علی عسگری» هافبک باتجربه این تیم یکی از گل های خورده را جبران کرد.
*ترکیب پیکان تهران:
پیام نیازمند، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، امیرحسین کریمی، صادق بارانی، شاهین ثاقبی(مهدی مومنی)، ابوالفضل رزاقپور(علی حمودی)، کنت ایکه چوکو و امیر روستایی (دافه افرانگ)
*ترکیب مشکی پوشان:
محمدحسین عین‌افشار، وحید عسگری، محسن آقایی، محمدمهدی عسگری، پیام ملکیان، مصطفی احمدی، قاسم دهنوی(محمدعلی فرامرزی)، حسین زامهران، حمیدرضا علی‌عسگری، کیوان امرایی(سجاد دانایی) و یونس شاکری
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1545
خبرنگار: امیر میرزاییانانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.