خانه / دسته‌بندی نشده / پیوس: دیدارایران – مراکش دیدنی خواهد بود

پیوس: دیدارایران – مراکش دیدنی خواهد بودفرشاد پیوس امروز (سه شنبه) در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه این دیدار به طورحتم دیداری دشوار و در عین حال زیبایی خواهد بود به ایرنا، افزود: دو تیم شرایط مشابهی دارند و به طور یقین بدنبال کسب هر سه امتیاز دیدار اول خواهند بود چرا که به خوبی می دانند در دو دیدار بعدی کار آنان بسیار بسیار دشوارتر از دیدار نخست خواهد بود.
وی افزود:دو تیم تا به حال با یکدیگر دیداری نداشته اند از این رو شناختشان از حریف حداقلی بوده و بدنبال بهره مندی از اشتباهات رقیب هستند برهمین اساس اشتباه در این دیدار تبعات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد:ملی پوشان در این دیدار باید تمامی حواس و تمرکزشان معطوف به بازی باشد تا به موفقبت دست پیدا کنند.
به گفته وی برتری دراین دیدار اعتماد به نفس بازیکنان را بالا خواهد برد و در دو دیدار بعدی برابر غول های جام جهانی را برایمان آسان تر خواهد کرد.
آقای گل اسبق لیگ برتر فوتبال ایران درخصوص بازیکنان تیم ملی کشورمان دراین رقابت مهم نیز اظهارداشت: بازیکنان جوان و خوبی داریم، آنان از بهترین های ایران بوده و هستند.
به گفته وی تنها مشکل ایران خط دفاع این تیم است که اگر اشکالات این خط تا زمان دیداربرابر مراکش برطرف شود تیم ایران درحد و اندازه های خود یک تیم کامل است.
پیوس درخصوص استراتژی تیم ملی ایران برابر مراکش نیز عنوان کرد: به طوریقین هدف اصلی کادر فنی تیم ملی دردیدار برابر تیم ملی مراکش به گونه ای است که از حریف گلی دریافت نکنیم بعد به فکر گلزنی دراین دیدار خواهند بود.
به اعتقاد وی «سردار آزمون» مهاجم اول تیم ملی دردیدار برابر تیم مراکش خواهد بود و چنانچه از«وحید امیری» و «علیرضا جهانبخش» درکناره ها استفاده شود این دو می توانند موقعیت های مناسبی برای جوان اول خط حمله تیم ملی ایجاد کنند و به گل برسیم.
مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درپاسخ به این سئوال که تیم ملی مراکش را چگونه ارزیابی می کنید،اظهارداشت:مراکش تیم سخت کوشی است چندین بازیکن این تیم درلیگ های معتبر اروپایی و درتیم های تراز اول این لیگ ها بازی می کنند.
به گفته وی آنان درتیم های خود وزنه های تاثیر گذاری هستند و به راحتی نمی توان آنان را از ترکیب اصلی خارج کرد.
وی تاکید کرد: به هیچ وجه نباید این تیم را دست کم بگیریم و امیدوارم ملی پوشان کشورمان مقابل این تیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذارند.
ورزشی**9144**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.