خانه / دسته‌بندی نشده / چراغپور: حضور اینفانتینو شانسی است که می تواند به ضد شانس تبدیل شود

چراغپور: حضور اینفانتینو شانسی است که می تواند به ضد شانس تبدیل شودچراغپور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال تهران، گفت: صحبت خود را از پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ آغاز می کنم. برای قضاوت این بازی قبل از اینکه به نتایج دو تیم ورود کنیم باید بدانیم تا وقتی که نتوانیم تشخیص دهیم استراتژی برانکو برای این بازی چیست، هیچ اظهار نظری نمی توانیم بکنیم.
وی ادامه داد: برانکو برای این دیدار سه استراتژی می تواند داشته باشد، به طور مثال اینکه با توجه به مسجل بودن قهرمانی ریسک نکند و به دنبال نباختن در این مسابقه باشد یا برانکو از روند ماجراجویانه استقلال عقب نشینی کند و همان تفکری را در پیش بگیرد که با تیم های عربی در پیش می گیرد و دست به یک بازی دفاعی با حضور دو هافبک دفاعی بزند.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: استراتژی سوم پرسپولیس می تواند همان روند هجومی باشد که مقابل تمام تیم ها استفاده می کند و اتفاقا با توجه به خط حمله بسیار خطرناکی که دارد، می تواند از این طریق نتیجه بگیرد.
وی تصریح کرد: زمانی می توانیم در خصوص این بازی اظهار نظر کنیم که استراتژی برانکو برای ما مشخص باشد و تا آن زمان اظهار نظر اشتباه است.
چراغپور اظهار کرد: در خصوص تیم استقلال باید بگویم تفکرات شفر کم کم باعث تغییرات این تیم شده و بازهم خواهد شد. تفکرات شفر برای استقلال فوتبال با تفکر آلمانی نیست، اما زیر ساخت آن تفکر آلمانی دارد.
وی افزود: مرکز دفاعی استقلال نقطه آشیل این تیم است و این دقیقا نقطه ای است که علیپور و منشا در آن بازی می کنند و بسیار هماهنگ و خطرناک هستند و این می تواند به استقلال ضربه وارد کند.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: امید ابراهیمی می تواند برای قطع کردن توپ ها و کاهش فشار از روی دفاع کمک کند، اما این کار باعث می شود که کمال کامیابی نیا آزاد شود و با توجه به گلزن بودن این بازیکن این اتفاق می تواند خطرناک باشد.
وی تصریح کرد: شفر در حال حاضر به این می اندیشد که تا امروز همه از او رضایت دارند و این نکته مثبتی برای او است، اما این را فراموش نکنید تیم شفر برای ازدست دادن چیزی نداشت و برای همین بازی هجومی را به نمایش می گذاشت اما امروز شفر به جایی رسیده که در مقابل پرسپولیس چیز های زیادی برای از دست دادن دارد و این کار او را مشکل می کند.
چراغپور اظهار کرد: اگر شفر بخواهد در این بازی با ترس وارد زمین شود قطعا دچار مشکل می شود. شفر می تواند در این بازی تیم خود را رو به جلو بچیند تا مانند اکثر بازی های خود موفق باشد.
وی در خصوص حضور رییس فیفا در روز دیدار شهرآورد، افزود: فاز اول از حضور او این است که ما وارد رویا پردازی شویم و به این فکر کنیم که او یک استادیوم پر شور را ببیند و برود روی تصمیمات خود تاثیر بگذارد.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: اتفاق دوم هم می تواند شانسی باشد که تبدیل به ضد شانس شود و اتفاقاتی چون ترقه یا دوربین در چشم بازیکنان می تواند به ضد شانس تبدیل کند.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.