خانه / دسته‌بندی نشده / چند خبرکوتاه ورزشی از استان قم

چند خبرکوتاه ورزشی از استان قمبه گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان قم، علی رستمی ورزشکار استان قم در قالب تیم ملی پاورلیفتینگ جوانان ایران برای حضور در رقابت های بین المللی کشور گرجستان راهی تفلیس شد و برای کسب عناوین برتر دسته 125 کیلوگرم بروی تخته رفت. این رقابتها با حضور هفت تیم ترکیه، مولداوی، گرجستان، قزاقستان، جمهوری آذربایجان، روسیه و ایران برگزار شد که سرانجام علی رستمی وزنه‌ بردار قدرتی قم با مجموع 640 کیلوگرم بالاتر از سایر رقبای خود بر سکوی نخست ایستاد و صاحب گردن آویز طلا شد.

**محمد شعبانی ورزشکار قمی با دعوت مربیان تیم ملی در اردوی آمادگی تیم ملی پاراتکواندو جانبازان و معلولین کشور جهت حضور در مسابقات قهرمانی آفریقا و پاراآسیایی ویتنام حضور دارد. فدارسیون ورزش جانبازان و معلولین کشور جهت حضوری موفق در رقابت های پاراآسیایی 2018 ویتنام، تیم ملی پاراتکواندو کشور را به مسابقات قهرمانی آفریقا در کشور مراکش اعزام خواهد کرد که بر همین اساس اردوی آماده سازی این تیم در تهران از چهارم اسفندماه آغاز شد و تا 29 اسفند ادامه دارد.

** تیم فوتبال هفت نفره هیات ورزش جانبازان و معلولین استان قم، در مسابقات قهرمانی کشور در استان فارس حضور پیدا کرد و نخستین پیروزی خود را در برابر تیم خراسان رضوی تجربه کرد، تیم قم در این رقابت‌ها با تیم های خراسان رضوی، زنجان و فارس هم گروه است.
مهدی جمالی، مهدی زال، ایمان عرب، ایمان بشیریان‌زاده، یاسین محمدی، سیدحسین کمالی و محمدجواد حائری‌تبار نفرات حاضر در ترکیب تیم فوتبال هفت نفره استان قم هستند و حسین آزاد سرمربی وسرپرستی این تیم را برعهده دارد.

** مسابقات تیراندازی باکمان یادواره شهدای مدافع حرم در رشته ریکرو و کامپوند در 2 بخش بانوان وآقایان با حضور 106 کماندار در تهران برگزار شد و رویا شاهمرادی و رضا دهپرور از استان قم با درخشش خود به نشان نقره این رقابت ها دست پیدا کردند. این مسابقات با حضور تیم هایی از استان‌های آذر بایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مرکزی، چهار محال و بختیاری، لرستان، یزد و جزیره کیش برگزار شد.

** مجمع انتخابات هیات ورزش پهلوانی و زورخانه‌ ای استان قم امروز با حضور مجتبی جوهری رئیس این فدارسیون ورزشی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار و محمد فردی به مدت چهار سال عهده‌ دار ریاست این هیات ورزشی شد. پیش از این محمد انبارداران این مسئولیت را برعهده داشت.

** طی حکمی از سوی حبیب الله حسین زاده مدیرعامل باشگاه صبای قم، محمود شافعی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیر فنی این باشگاه منصوب شد. محمود شافعی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس است که سابقه مربی گری در تیم شموشک نوشهر را دارد.
7401 / 1175انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.