خانه / دسته‌بندی نشده / چنگیز: توقع مردم را از تیم ملی بالا نبریم

چنگیز: توقع مردم را از تیم ملی بالا نبریمچنگیز روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، در خصوص عملکرد تیم ملی ایران در دیدار نخست خود در جام جهانی 2018، گفت: متاسفانه قبل از جام جهانی نگاه مثبتی به تیم ملی نبود و برخی ما را مقابل تمامی حریفان از پیش بازنده می دانستند، اما از ابتدا به این تیم امیدوارم بودم زیرا نکات مثبت فراوانی در تیم تحت هدایت
«کارلوس کی روش» مشاهده می کردم.
وی ادامه داد: در دیدار با مراکش ثابت کردیم اگر کمی تمرکز داشته باشیم می توانیم در فوتبال هم چهره جهانی برای خود پیدا کنیم و باعث احترام بیشتر رقبا شویم.
مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: یکی از نقاط قوت تیم ملی که در دیدار با مراکش کمک زیادی به تیم ملی کرد، حضور تعداد زیادی از بازیکنان در فوتبال اروپا بود. بازیکنان لژیونر ما در این دیدار به خوبی توانستند در شرایط حساس تیم را جمع و جور و استرس بازیکنان کم تجربه تر را کنترل کنند.
وی در رابطه با دیدار مقابل اسپانیا، تصریح کرد: قطعا در این دیدار شانس موفقیت تیم ملی پایین تر از بازی اول است. اسپانیا در تمامی پست ها بازیکنان درجه یک دنیا را در اختیار دارد و با کوچکترین اشتباه دروازه ما تهدید خواهد شد.
چنگیز اظهار داشت: در کنار اسپانیا، پرتغال هم حریف آسانی نخواهد بود و از دوستان فوتبالی خود می خواهم تصور انجام یک بازی آسان مقابل پرتغال را به هواداران فوتبال تزریق نکنند، زیرا این کار استرس بازیکنان و توقع مردم از تیم ملی را بالا می برد.
تیم ملی فوتبال ایران جمعه شب گذشته موفق شد در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه، مراکش را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد.
ورزشی **9118**1597**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.