خانه / دسته‌بندی نشده / چهارمین روز مسابقات فوتبال لیگ مناطق کشور در آستارا با اخراج 2 مربی پایان یافت

چهارمین روز مسابقات فوتبال لیگ مناطق کشور در آستارا با اخراج 2 مربی پایان یافتبه گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا در این رقابت ها در ورزشگاه وحدت آستارا، تیم پاس شمیرانات البرز با نتیجه سه بر یک بر تیم البرز زنجان پیروز شد و سپیدرود رشت با نتیجه چهار بر صفر، گسترش فولاد مشهد را شکست داد و مقاومت آستارا با نتیجه 2 بر یک از شهرداری انزلی شکست خورد.
در نیمه دوم مسابقه تیم مقاومت آستارا و شهرداری انزلی، تیم انزلی با یک گل پیش افتاد و داور بعد از وقوع خطا بر روی یکی از بازیکنان این تیم، به نفع تیم آستارا ضربه پنالتی اعلام کرد و بازیکنان و مربیان تیم انزلی اعتراض کردند و داور، یکی از بازیکنان و 2 نفر از مربیان آن را اخراج کرد و گل دوم این تیم در وقت اضافه به ثمر رسید.
تک گل تیم مقاومت آستارا را امیرحسین شرق زاد از روی نقطه پنالتی و گل های تیم شهرداری انزلی را سجاد قاصدی و مهدی رهنما به ثمر رساندند و قضاوت این بازی بر عهده حسین حیدری، حسین دامچی و عباس عسگری بود.
45 تیم در هشت گروه در مسابقات فوتبال لیگ مناطق امیدهای کشور در آستارا رقابت می کنند و بازی های گروه دوم این مسابقات با شرکت تیم های مقاومت آستارا، پاس شمیرانات البرز، گسترش فولاد مشهد، سپیدرود رشت و شهرداری انزلی از 15 اسفندماه آغاز شده و تا 19 این ماه ادامه دارد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و حدود سه هزار و 500 ورزشکار دارد.
7105 / 7124/2007انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.