خانه / دسته‌بندی نشده / چهار هزار برنامه ورزشی در استان یزد اجرا شد

چهار هزار برنامه ورزشی در استان یزد اجرا شدمسعود شریعتی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، این برنامه ها را شامل جشنواره ها، برگزاری مسابقات، یادواره شهدا، تجلیل ورزشکاران پیشکسوت، نشست های فرهنگی و ورزشی و … ذکر کرد.
وی ادامه داد: پارسال، 212 مورد بازرسی و بازدید از طرح‏‏ها و سالن ‎‎های ورزشی در دست ساخت ، همچنین از هیات های ورزشی، ورزشگاه ها و تشکل های جوانان انجام شد.
این مسوول با بیان اینکه سال گذشته 52 تفاهم نامه همکاری در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی با هدف توسعه فعالیت های تربیت بدنی و ورزش با دستگاه های مختلف مبادله شد و بر ادامه همکاری ها در سال 97 نیز در این ارتباط تاکید کرد.
شریعتی به میزبانی 123 مسابقه کشوری و لیگ ، برگزاری 6 مسابقه بین المللی و دعوت از 155 ورزشکار استان به اردوهای تیم ملی در سال قبل خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: کسب 71 مدال برون مرزی و 950مدال و عنوان برتر در مسابقات ملی توسط ورزشکاران یزدی از موفقیت های سال گذشته ورزش استان است .
شریعتی اظهار کرد: پارسال 24 سالن و طرح ورزشی مورد بهره برداری قرار گرفت و 725 مورد بازدید از باشگاه های استان نیز انجام شد.
استان یزد با یک میلیون و 138هزار نفر جمعیت 47 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد.
7536/ 2047/انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.