خانه / دسته‌بندی نشده / کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی قائمشهر نقره داغ شدند

کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی قائمشهر نقره داغ شدندبه گزارش خبرنگارایرنا، هیات مدیره نساجی قائمشهر در نشست اخیر خود پس از شکست سنگین 3 بر صفر تیمشان در برابر ملوان بندرانزلی رای به کاهش 15درصدی قرارداد بازیکنان و کادر فنی در فصل رقابت های سال جاری دادند.
همچنین هیات مدیره این باشگاه قدیمی مازنی ها در همین نشست شش بازیکن تیمشان به دلیل آنچه که کم کاری آنها اعلام شده نیز به 10 تا 20 درصد کسر از قراردادشان جریمه کردند.
گفته می شود این شش بازیکن به دلیل حمایت از سرمربی سابقشان ( مهدی پاشازاده)و برهم زدن نظم تیمی جداگانه جریمه شدند.
مهدی پاشازاده در نیم فصل دوم با وجود این که تیمش در رده سوم جدول قرار داشت به یکباره به دلیل نامعلومی از سوی هیات مدیره باشگاه کنار گذاشته شد و داوود مهابادی سرمربی سابق برق جدید شیراز جانشینش شد.
نساجی قائمشهر هم اکنون با 39 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و از 6 بازی که با سرمربیگری داوود مهابادی داشت، 3 برد و 3 شکست در کارنامه این تیم ثبت شد که3 شکست این تیم در بازی خارج از خانه رقم خورد.
مدیررسانه ای باشگاه نساجی قائمشهرجریمه بازیکنان وکادر فنی تیمشان را به دلیل نتایج ضعیف از سوی هیات مدیره مورد تایید قرار داد.
مهدی یکتا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت که تصمیم هیات مدیره باشگاه نساجی قائمشهر به اطلاع بازیکنان و کادر فنی رسید.
شکست پیاپی نساجی قائمشهردر 3 بازی اخیر به خصوص در برابر 2 تیم رقیب خونه به خونه بابل و ملوان انزلی و اعتراض هواداران 2 آتشیه پرطرفدار ترین تیم لیگ یکی در شمال کشور را باعث شد تا هیات مدیره جلب رضایت هواداران این تیم دست به جریمه بزند.
مازندران 2 نماینده در رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان دارد که نساجی از 23 بازی لیگ با 39 امتیاز در رده پنجم و خونه به خونه بابل هم با همین تعداد بازی با 42 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و از این رقابت ها 2 تیم به لیگ برتر صعود می کنند.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
6982/1899انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.