خانه / دسته‌بندی نشده / کار سخت داماش و گیلانمهر فومن برای صعود به لیگ دسته اول

کار سخت داماش و گیلانمهر فومن برای صعود به لیگ دسته اولبه گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا ، با انجام هفته هشتم مرحله نهایی این رقابتها ، تیم فوتبال داماش گیلان به نتیجه مساوی و تیم گیلانمهر فومن موفق به پیروزی شد.
بر این اساس و در جریان این رقابتها، تیم فوتبال داماش گیلان در بوکان به مصاف تیم سردار این شهر رفت ، در نهایت برابر حریفش به نتیجه مساوی 2 بر 2 دست یافت.
تیم فوتبال داماش گیلان اگر در این بازی به پیروزی می رسید، شانس خود را برای صعود به لیگ دسته اول افزایش می داد اما با کسب نتیجه مساوی ، باید در دو دیدار باقی مانده به پیروزی برسد تا عنوان دوم گروه خود را کسب تا شانس صعود به لیگ دسته اول را داشته باشد.
صعود تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر که در گروه دوم این رقابتها با تیم داماش گیلان همگروه است ، به لیگ دسته اول مسجل شده و تیم داماش باید با نفت و گاز گچساران و سایر تیمهای این گروه به رقابت بپردازد تا با کسب مقام دوم ، شانس صعود به لیگ دسته اول را داشته باشد.
تیم فوتبال داماش گیلان تا پایان هفته هشتم مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم، با کسب 11 امتیاز پس از تیمهای شاهین شهرداری بوشهر 20 امتیازی و نفت و گاز گچساران 14 امتیازی در رتبه سوم جدول قرار دارد.
با توجه به شرایط جدول ، تیم فوتبال داماش گیلان باید در هر دو دیدار باقی مانده برابر رقبای خود به پیروزی برسد و از طرف دیگر، تیم نفت و گاز گچساران نباید در دو بازی باقی مانده پیروز شود که این امر تا حد زیادی کار داماش را برای کسب عنوان دومی گروه، سخت و مشکل می کند.
اما تیم فوتبال گیلانمهر فومن دیگر نماینده استان گیلان که در گروه اول مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دوم قرار دارد، در هفته هشتم این مسابقات موفق شد با نتیجه سه بر صفر تیم خوشه طلایی ساوه صدرنشین این گروه را شکست دهد.
البته کار تیم فوتبال گیلانمهر فومن نیز برای صعود از این گروه سخت است اما با توجه به فاصله کم امتیازات تیمها، این تیم شانس دارد که حداقل رتبه دوم گروه خود را کسب کند.
اما این امر به شرطی است که تیم فوتبال گیلانمهر فومن در دو دیدار باقی مانده بتواند برابر رقبای خود به پیروزی برسد تا همچنان شانس صعود به لیگ دسته اول را داشته باشد.
تیم فوتبال گیلانمهر فومن هم اکنون با کسب 10 امتیاز در مکان پنجم جدول گروه خود قرار دارد و این در حالی است که تیم خوشه طلایی ساوه صدرنشین این گروه، 13 امتیازی است و تیم گیلانمهر فومن فقط سه امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین دارد.
در مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، 12 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که در نهایت تیم های اول هر گروه و برنده تیم های دوم ، به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کنند.
7285 /6030انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.