خانه / دسته‌بندی نشده / کاپیتان تیم والیبال سایپا: بدترین نتیجه ما مقابل خاتم رقم خورد

کاپیتان تیم والیبال سایپا: بدترین نتیجه ما مقابل خاتم رقم خوردشعبان بعدازظهر چهارشنبه پس از شکست سه برصفر تیم سایپا برابر خاتم اردکان، درآغاز برگزاری رقابت های مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال، با بیان اینکه توقع این نوع بازی کردن را، از بازیکنان تیم خودمان نداشتیم، افزود: متاسفانه در گیم نخست و در حالیکه این دیدار با نتیجه 21 بر 16 به سود ما جریان داشت، در پایان آن را با نتیجه 27 بر25 به حریف واگذار کردیم.
وی افزود: شکست ما در این گیم روحیه تیمی ما را تضعیف کرد، به طوریکه در گیم های بعدی نه تنها نتوانستیم نتیجه آن گیم را جبران کنیم، بلکه نتیجه دو گیم بعدی را نیز به رقیب واگذار کرده و مغموم شدیم.
کاپیتان تیم والیبال سایپا در پاسخ به این سئوال که برای بازگشت دوباره به این رقابت ها در دیدار برگشت مقابل خاتم اردکان چقدر شانس برای خود قائل هستید، عنوان کرد: تیم ما در رقابت های مرحله مقدماتی چه در دور رفت و چه در دور برگشت شرایط سختی داشت، اما با تلاش فراوان پس از شوک برکناری مربی خارجی به بازی ها برگشته و عنوان دوم جدول رده بندی این رقابت ها را نیز کسب کرده ایم.
شعبان ادامه داد: بر این اساس، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در دیدار برگشت مقابل خاتم به برتری رسیده تا این دیدار به بازی سوم کشیده شود البته امیدوارم در آن دیدار شرایط امروز برای تیم ما تکرار نشود.
وی ادامه داد: به طور حتم در دیدار برگشت برای جبران این شکست به سالن خواهیم رفت.
تیم سایپا در دو دیدار رفت و برگشت مرحله مقدماتی تیم خاتم اردکان را شکست داده، اما امروز و در حساس ترین مرحله این رقابت ها مغلوب تیم خاتم اردکان شد.
دیدار برگشت دو تیم در این مرحله 25 بهمن ماه در یزد برگزار خواهد شد.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.