خانه / دسته‌بندی نشده / کشتی گیر شیرازی نایب قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد

کشتی گیر شیرازی نایب قهرمان کشتی فرنگی آسیا شدبه گزارش ایرنا گرایی، شامگاه سه شنبه در شهر بیشکک قرقیزستان در دیدار نهایی وزن 77 کیلو گرم به مصاف یانگ از کشور چین رفت و در یک پیکار نزدیک با نتیجه هفت بر 6 مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره بسنده کرد.
گرایی، ابتدا در دور نخست این پیکارها، یرلیژپوف قهرمان آسیا از قزاقستان را سه بر صفر شکست داد و در دور دوم، احمدوف از تاجیکستان را با نتیجه هشت بر صفر مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.
این کشتی گیر شیرازی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه هشت بر صفر از سد یومیدا از ژاپن گذشت و راهی مرحله نهایی (فینال) شد و در این مرحله هم مغلوب یانگ از کشور چین شد و مدال ارزشمند نقره آسیا را بر گردن آویخت.
محمدعلی گرایی که 23 سال سن دارد و متولد شیراز است، مدال برنز کشتی جهان در سال 2017، مدال طلای بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در سال 2017، مدال نقره جام بین المللی تختی در سال 1393، مدال نقره رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در سال 2015 و مدال برنز تیمی جام جهانی کشتی در سال 2017 آبادان را در کارنامه دارد.
ازبکستان، قرقیزستان، کره جنوبی، عراق، قزاقستان، ژاپن، چین، هند، تاجیکستان، اردن، فیلیپین، ترکمنستان و ایران از جمله کشورهای شرکت کننده در این رقابت ها هستند.
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا فردا (چهارشنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان با تعیین نفرات برتر 10 وزن پایان می یابد.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در10 وزن در این پیکار ها شرکت دارد.
7368 /6118انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.