خانه / دسته‌بندی نشده / کلنگ ساخت هنرستان کار و دانش در شهرک صنعتی زاهدان به زمین زده شد

کلنگ ساخت هنرستان کار و دانش در شهرک صنعتی زاهدان به زمین زده شدمدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این هنرستان توسط گروه کارخانجات صنایع نساجی و پوشاک هامون بافت کویر با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی این استان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تولیدی ساخته خواهد شد.
علیرضا نخعی افزود: این هنرستان برگرفته از طرح کشور آلمان است که فارغ التحصیلان پس از پایان تحصیلات در کارخانه مشغول به کار می شوند و دغدغه بازار کار ندارند.
وی ادامه داد: هنرستان کار و دانش شهرک صنعتی زاهدان در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریالی ساخته می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: این هنرستان در رشته های طراحی دوخت، خیاطی، کامپیوتر و نساجی از مهرماه سال آینده از طریق آزمون جذب و پذیرش هنرجو دارد.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش امروز/سه شنبه/ به منظور شرکت در اجلاسیه شهدای فرهنگی و نخبگان سیستان و بلوچستان به زاهدان سفر کرد.
7316**3213 خبرنگار: عصمت جهانی ** انتشار دهنده: اکبر نوریانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.