خانه / دسته‌بندی نشده / کمانداران ایران به مرحله حذفی جام جهانی انتالیا صعود کردند

کمانداران ایران به مرحله حذفی جام جهانی انتالیا صعود کردندبه گزارش ایرنا، در بخش انفرادی کامپوند زنان، «راحله فارسی» با 691 امتیاز رتبه 29 را کسب کرد، «پریسا براتچی» با 685 رتبه 29 را بدست آورد، «فرشته قربانی» با 678 امتیاز و «گیسا بایبوردی» با 667 امتیاز به ترتیب رتبه 43 و 58 را به خود اختصاص دادند.
مردان کماندار کامپوند کشورمان نیز در بخش انفرادی به ترتیب اسماعیل عبادی با 707 امتیاز رتبه هفتم را بدست آورد ، نیما محبوبی با 699 رتبه 29 ، امیر کاظم پور با 696 رتبه 37 و مجید قیدی با 694 رتبه 44 را کسب کردند.
در بخش تیمی رقابت های کامپوند ، تیم کامپوند زنان کشورمان در مصاف با حریفان با ترکیب فارسی ،قربانی و براتچی شرکت کرد و رتبه یازدهم را به خود اختصاص داد.
تیم کامپوند مردان ایران نیز با ترکیب «عبادی محبوبی» و «کاظم پور» در رقابت های تیمی شرکت کرد و توانست عنوان ششمی را کسب کند.
براساس این گزارش در بخش رقابت های میکس نیز دو کماندار شامل «اسماعیل عبادی» و «راحله فارسی» با ایستادن در رده نهم به مرحله حذفی راه یافتند و پس از قرعه استراحت در این مرحله ، در دور سوم این رقابت ها به مصاف نمایندگان روسیه می روند.
مرحله دوم جام جهانی تیراندازی با کمان آنتالیا از امروز (31 اردیبهشت ماه ) با شرکت 364 کماندار از 48 کشور جهان آغاز شده است و شنبه (پنجم خرداد ماه ) پایان می یابد.
کاروان تیراندازی با کمان ایران متشکل از هفت زن و هشت مرد در این رقابت ها شرکت کرده اند.
ورزشی **1828**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.