خانه / دسته‌بندی نشده / کمتر کارشناسی باور می کرد فینالیست شویم

کمتر کارشناسی باور می کرد فینالیست شویمعباسعلی میرحسینی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی در برابر تیم شهرداری تبریز خیلی حساس و سخت بود که با یاری خدا و توکل بر او ، حمایت پرشور تماشاگران و همت و جنگندگی بازیکنان به بازی نهایی صعود کردیم.
وی ادامه داد: حمایت های بی دریغ هواداران در کنار همراهی مسوولان و همت کادر فنی بومی همه زمینه دلگرمی و موفقیت در مسابقات امسال و به خصوص 2 مسابقه رفت و برگشت نیمه نهایی را به وجود آورد.
سرمربی تیم خاتم اردکان تصریح کرد: بازیکنان ما امسال بارها در دیدارهای مختلف نشان دادند که مستحق راهیابی به بالای جدول و فینال مسابقات هستند و قطعا باید این پیروزی را به همه علاقمندان دلسوز تقدیم کرد.
میرحسینی ابراز امیدواری کرد تا خاتم اردکان بتواند به موفقیت های خود ادامه دهد و بازی پایانی را به خوبی و شایسته برگزار نماید.
تیم والیبال خاتم اردکان امشب در بازی دور برگشت نیمه نهایی لیگ برتر باشگاه های کشور در این شهرستان سه بر یک بر تیم شهرداری تبریز غلبه کرد و برای نخستین بار به بازی پایانی راه یافت.
تیم دیگر فینال و زمان برگزاری آن توسط فدراسیون اعلام می شود.
در این دوره از رقابت ها 11 تیم پیکان، بانک سرمایه، کاله مازندران، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، سازمان عمران شهرداری ساری، ایرانیان گنبد، رعد پدافند کاشان و شمس حضور داشتند.
تیم والیبال خاتم اردکان تنها نماینده استان یزد در لیگ برتر باشگاه های کشور است.
اردکان 98 هزار نفر جمعیت دارد و مرکز آن در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع است.
7536/ 6197انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.