خانه / دسته‌بندی نشده / کولاکوویچ: معروف با قلب خود بازی کرد

کولاکوویچ: معروف با قلب خود بازی کردبه گزارش ایرنا، فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران روز شنبه به نقل از کولاکوویچ نوشت: جوانان ایران باز هم ثابت کردند قابل اعتماد هستند؛ در این دیدار دو بازیکن اصلی و با تجربه خود را در اختیار نداشتیم و دو بازیکن جوان یعنی «مرتضی شریفی» و «پوریا یلی» را جانشین این دو کردیم. بازیکنان جوان ما دوباره ثابت کردند که ما می توانیم به جوانان خود اعتماد کنیم.
سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: ما دو باخت در روسیه داشتیم و می خواستیم که با این برد به شرایط خوب برگردیم و حالا امیدواریم شرایط خوب ما ادامه داشته باشد.
«سعید معروف» کاپیتان تیم ملی والیبال ایران نیز اظهار داشت: بازیکنان جوان ما عملکرد درخشانی را از خود به نمایش گذاشتند. به اینجا آمدیم تا با بهترین تیم های جهان رویاروی شویم. هر دو تیم پیش روی قدرتمند هستند، اما در دو مسابقه بعدی هم مثل امروز با تمام قوا به میدان خواهیم رفت.
«مهدی مرندی» دیگر بازیکن تیم ملی والیبال ایران نیز بعد از پیروزی مقابل لهستان با اشاره به طراوت تیم ملی، تصریح کرد: این برد را به همه مردم تبریک می گویم و خوشحالم که قسمتی از شادی مردم ایران بودیم. بازی بسیار خوبی داشتیم و حریف را خوب آنالیز کرده بودیم. ما همیشه دیدار نزدیک با لهستان داریم و خدا را شکر که امروز نیز برنده بودیم.
وی در خصوص دیدار برابر صربستان خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خود را دارد و صربستان نیز با تمام ستاره های خود به اینجا آمده است. امیدوارم فردا با انگیزه در زمین ظاهر شویم.
ورزشی**3991**2024**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.