خانه / دسته‌بندی نشده / کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد

کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه دادبه گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال ایران امروز (جمعه) در هفتمین مسابقه خود در لیگ ملت های والیبال با نتیجه سه بر صفر از سد چین گذشت. پیش از آغاز این مسابقه و هنگام گرم کردن، چینی ها برای بازیکنان ایران کری خواندند و همین موضوع فضای بازی را کمی تحت تاثیر قرار داد.
سایت فدراسیون والیبال گزارش داد که ایگور کولاکوویچ در نشست خبری پس از پایان این مسابقه اظهار داشت: پیروزی در این مسابقه اهمیت زیادی برای ما داشت چون دو باخت در بازی های قبلی بسیار سخت بود. البته عملکرد بازیکنانم در مسابقه با چین بالاتر از حد انتظار بود.
وی افزود: اتفاقی که پیش از بازی امروز رخ داد هم به بازیکنانم انگیزه داد تا پس از سفری طولانی و خسته کننده، با توان بالایی بازی کنند.
کولاکوویچ گفت: چینی ها با پیروزی مقابل فرانسه در هفته گذشته نشان داده بودند که پتانسیل بالایی دارند.
وی خاطرنشان کرد: در دو بازی بعدی باید با برزیل و روسیه بازی کنیم. قول نمی دهم که پیروز شویم اما قول جنگی تمام عیار را خواهم داد.
سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران هم در این نشست خبری گفت: بازی آسانی نداشتیم. چین با توجه به شکست فرانسه، امروز هم با انگیزه بالایی بازی کرد اما با سرویس های خوبی که زدیم حمله آنها را با مشکل مواجه کردیم و خوشبختانه برنده دیدار شدیم.
ورزشی ** 2024**1440انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.