خانه / دسته‌بندی نشده / کی روش خواستار برنامه ریزی شجاعانه برای پاسخ به انتظارات هواداران شد

کی روش خواستار برنامه ریزی شجاعانه برای پاسخ به انتظارات هواداران شدبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، کی روش نوشت: در سوم مارس 1989، 29 سال قبل، پرتغال قهرمان رقابتهای زیر 20 سال جهان شد. گزارش فنی فیفا درباره این مسابقات نشان داد که تیم پرتغال کوتاه ترین کمپ نهایی آماده سازی (یک هفته) را پیش از نخستین دیدارش پشت سر گذاشته است، اگرچه پرتغال با یک کار فنی پیشرفته و طولانی در طول چهار سال و با توسعه کار سیستمی و تجمعی در مجموع به این مقام رسید.(برنامه میان و بلند مدت)
وی ادامه داد: این مدل مبتکرانه و پیشگام در فرایند آماده سازی، پایه و اساسی روش شناختی را در پرتغال برای یک راه موفقیت آمیز در تمرین دادن بازیکنان جوان و تیم های جوان حرفه ای بنا کرد.
کی روش خاطرنشان کرد: اگر برای تقریبا 40 سال، اعتقادم بر این بوده باشد که کلید موفقیت در فوتبال، آماده سازی سیستماتیک و روش شناختی تیم ها و بازیکنان است، امروز هم تردیدی درباره آن ندارم.
سرمربی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: در این لحظه که اهداف و رویاهای فوتبال ایران معطوف به جام جهانی 2018 است، هیچ تردیدی وجود ندارد که تنها با برنامه آماده سازی شجاعاته، بی پروا و نوآورانه برای تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیت هایش عمل کند و به انتظارات هواداران پاسخ دهد؛ این نظر فروتنانه اما اعتقاد راسخ من است که وجدان حرفه ای، من را مجاب به بیانش می کند.
وی افزود: آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی بدون شک باید اصلی ترین اولویت فوتبال ایران باشد، اما درباره این موضوع کسانی که حق دارند باید تصمیم گیری کنند.
کی روش خاطرنشان کرد: می خواهم پیامم را با تحسین، سپاسگزاری و احترام برای همه بازیکنان، مربیان، مدیران و مسئولان که کمک کردند تا 29 سال قبل این نتیجه فراموش ناشدنی، تاریخی و شایسته در فوتبال پرتغال رقم بخورد، به پایان برسانم.
تیم ملی فوتبال ایران خود را برای حضور موفق در جام جهانی فوتبال 2018 روسیه آماده می کند. ملی پوشان ایران در گروه دوم این رقابت ها با تیم های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش هم گروه هستند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9129**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.