خانه / دسته‌بندی نشده / گرشاسبی: برانکو مشکلی با بازیکنی ندارد

گرشاسبی: برانکو مشکلی با بازیکنی نداردبه گزارش ایرنا؛ «حمیدرضا گرشاسبی» دوشنبه شب پس از صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازیکنان ما در این دیدار از جان مایه گذاشتند و موجب شادی هواداران شدند.
وی با بیان اینکه پرسپولیس در هر دو دیدار رفت و برگشت از نماینده الجزیره بهتر بود، گفت: بی انصافی بود اگر صعود نمی کردیم.
گرشاسبی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه به نظر می رسد «برانکو ایوانکوویچ» با برخی بازیکنان تیم مشکل دارد و به آنان بازی نمی دهد، گفت: این مساله صحت ندارد.
وی در مورد امید هواداران به موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: همه برای این مهم تلاش می کنیم و اگر پنجره نقل و انتقالات باز شود با جذب بازیکنان جدید به قدرت تیم اضافه می کنیم.
گرشاسبی در مورد تمدید قرارداد برانکو گفت: از مدت ها قبل توافق کرده بودیم و در نهایت همه چیز به خوبی پیش رفت تا این مربی موفق 2 سال دیگر با تیم باشد.
سرخپوشان پایتخت امشب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حضور 90 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی با حساب 2 بر یک از سد الجزیره امارات گذشته و راهی یک چهارم نهایی شدند.
شبک**ورزشی**3783**9144**1708انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.