خانه / دسته‌بندی نشده / گواردیولا: باید مقابل لیورپول بی نقص باشیم

گواردیولا: باید مقابل لیورپول بی نقص باشیمبه گزارش ایرنا، اسکای اسپرت روز دوشنبه به نقل از گواردیولا ادامه داد: شاگردان «یورگن کلوپ» سرمربی لیورپول در بازی هفته گذشته از سری رقابت های دور رفت لیگ قهرمانان اروپا موفق شدند با گلزنی صلاح، چمبرلین و مانه، میهمان خود منچستر سیتی را زمین گیر کنند.
سرمربی منچستر سیتی با بیان اینکه «تیمش باید در بازی برگشت مقابل لیورپول فوتبال بی نقصی به نمایش بگذارد»، افزود: برای موفقیت باید موقعیت گلزنی زیادی ایجاد کنیم، در زدن ضربه آخر با دقت بیشتری عمل کنیم، بخت های گلزنی کمتری را هدر دهیم و خوب دفاع کنیم؛ تمام شرایط برای گذر از این مرحله مهیاست چراکه نتیجه دور رفت سنگین بود و ما تنها 90 دقیقه فرصت داریم و می دانیم که در فوتبال هر اتفاقی امکان پذیر است.
تیم منچسترسیتی در شهرآورد روز شنبه نیز با نتیجه 3 بر 2 در مقابل حریف سنتی خود یعنی منچستر یونایتد تن به شکست داد تا بدین ترتیب گواردیولا دومین شکست فصل خود را در رقابت های لیگ برتر انگلیس تجربه کند.
با این حال، سرمربی آبی های منچستر سیتی در این باره گفت: بازیکنان از لحاظ روانی آسیب ندیده و در وضعیت مناسبی بسر می برند؛ با این وجود حتی اگر صدمه روحی ناشی از باخت های اخیر مانع عبور ما از این مرحله شود، نیز درس های بزرگی از این شکست ها می گیریم.
وی افزود: می دانم که ما با نتایجی که بدست می آوریم قضاوت می شویم، اما عملکرد تیم من فوق العاده است و صحبت از ایجاد انگیزه برای تیمی با این سبک بازی منصفانه نیست، ما می دانیم که چه چیزی میخواهیم. تیم من با هیچ تیمی قابل مقایسه نیست و صرف نظر از هر نتیجه ای تا پایان فصل در کنار آن ها خواهم ماند.
دور برگشت جدال تمام انگلیسی منچسترسیتی و لیورپول برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه 21 فروردین ماه به میزبانی منچستر سیتی برگزار می شود.
ورزشی**3991**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.